Текст пісні "Наодинці"
"Наодинці"
Просто наодинці
Я виступаю по синці
Ти десь там у метро
Слухаєш моє музло
Наодинці
Знову падаю з ніг
Знову падає сніг
А я з гітарой на зупинці
Нао-наодинці о-о
Нао-наодинці є-е
Нао-наодинці о-о
Нао-наодинці є-е
Думки розмиті
Стакани немиті
Світла знов нема
Телеграм забитий
Тиждень не в онлайні
Наодинці я в оффлайні
Я б хотів з тобою бути
Та ти десь на пальмі
Кросами мету
Я по вулиці іду
Згадую дитячу суєту
Ту-ту-ту дай затягну
Згадую про нас
Як це було в перший раз
Ти стидалась
А я давав газ-газ
Просто наодинці
Я виступаю по синці
Ти десь там у метро
Слухаєш моє музло
Наодинці
Знову падаю з ніг
Знову падає сніг
А я з гітарой на зупинці
Нао-наодинці о-о
Нао-наодинці є-е
Нао-наодинці о-о
Нао-наодинці є-е
Ти для мене космос
Я для тебе просто босяк
Ми як на шоу Холостяк
І тобі знову все не так
Холо-холостяк
Тільки ти на екрані
А я вдома на дивані
Допиваю дешевий шмурдяк
Нао-наодинці о-о
Нао-наодинці є-е
Нао-наодинці о-о
Нао-наодинці є-е
- AZLyrics
- ##
- 100lytsia (100лиця) Lyrics
You May Also Like
KALUSH - "Хвилi" Ми, як хвилі
Які не знають
Свого початку
Свого кінця, обіцяй
Коли накриє
Коли ми зникнем
Не забувати
Риси мого лиця
А мама каже пізно, гуляти буде холодно
А юність, як вода крізь сито протекла
І я...
SKOFKA - "СІРНИК" Я тут на довго бо дав собі слово
Повільно, але зробить це на совість
Ця музика йога, влюбивсь випадково
Я вірю комусь піде це на користь
Попробуй на смак, це для тебе звариив
По рецепту забацав і на...
MONATIK - "ART Оборона" (Ми вистоїмо)
(Ми вистоїмооо)
(Ми вистоїмо)
(Як би не ламали)
(Лякали, ти знаєш)
(Все одно)
(Ми вистоїмо)
(Ми вистоїмо)
(Ми вистоїмо)
Хто там ще хоче відвертого прочухана?
Зачекай, зачекай я не...
Okean Elzy (Океан Ельзи) - "Перемога" В тебе нема бажання
Бути таким, як хочуть
Твої батьки, як хоче
Школа, яка краде твої ночі
Множить на ноль світання
Ділить на нуль безмежність
Кажуть тобі не стане
Духу забити на цю залежність
Але......
DOROFEEVA - "Щоб Не Було" Щоб не було мені боляче
Закрию обличчя долонями
Щоб не було мені соромно
Перекричу свою совість я
Щоб не було мені байдуже
Хоча байдуже – нехай уже
Просто щоб не зійти з розуму
Щоб не зійти з розуму...