Текст пісні "Тобою Не П'яний"
"Тобою Не П'яний"
Скільки тут було сказано
Тут пропалені стіни
Болючими фразами
Скільки сталось негадано
Як і те що ми один для одного чужими станемо
Як тобі спиться там
Не моя мадам
Твої вуста були для мене
Як бальзам
Наші тіні розвіялись
Давно вже як туман
А гордість залишилась
Я з нею сам на сам
Знаєш
Я вже давно
Тобою не п'яний
Лиш на душі
Залишились шрами
І очі що
Вкрали серце
Не сняться ночами
Знаєш
Я вже давно
Тобою не п'яний
Бути з тобою
Це бути в кайданах
Я не сумую
І понад усе
Я хочу
Забути тебе
Я б закреслив
Як би так просто
Ці сторінки
Від них ще відголосся
Я зірвав свій
Внутрішній голос
Ти була все
А тепер тільки осінь
Без тормозів
Просто на осліп
Твої тайни
Пам'ятаю досі
І запах волосся
Нагадує шовкова постіль
Як тобі спиться там
Не моя мадам
Твої вуста були для мене
Як бальзам
Наші тіні розвіялись
Давно вже як туман
А гордість залишилась
Я з нею сам на сам
Знаєш
Я вже давно
Тобою не п'яний
Лиш на душі
Залишились шрами
І очі що
Вкрали серце
Не сняться ночами
Знаєш
Я вже давно
Тобою не п'яний
Бути з тобою
Це бути в кайданах
Я не сумую
І понад усе
Я хочу забути
Забути тебе
- AZLyrics
- ##
- 100lytsia (100лиця) Lyrics
You May Also Like
SHUMEI - "Волосся" Коли ти почнеш фарбувати волосся
Для того, щоб просто бути не сивою
Тоді я спитаю: "Скажи чи вдалося
Поруч зі мною стати щасливою?!"
Коли ти почнеш розбавляти мартіні
Для того, щоб просто бути не...
Klavdia Petrivna - "Знайди Мене" Я під лавою
Тебе знайду
Через пару років
Ми створим сім'ю
Я дам тобі
Свій телефон
Візьми, будь ласка
Мене в полон
Знайди мене, подзвони
Я пам'ятатиму твої сліди
Знайди мене, подзвони
Я пам'ятатиму...
DOROFEEVA - "Хай Пишуть" Мікроскопічні тріщини у мене в серці
Лікую їх коханням, воно знову б'ється, здається
Під захисними окулярами любов
Ми збережем від всіх розмов
Хай хай хай хай пишуть
А ми з тобою їх всіх залишимо...
Wellboy & Parfeniuk - "Забий" Була то доброю то злою
Коли відстоював горою
Хотів дістати з неба зорю
Та нецілований тобою
Була то доброю то злою
Коли відстоював горою
Хотів дістати з неба зорю
Та нецілований
Скільки див ще не...
YAKTAK & NICHKA - "Тихо Плакала" А вона тихо під цю пісню плакала
Сльози з очей на пальто її капали
Наче мантру говорила собі:
"Серце серце, не боли, не боли"
А вона тихо під цю пісню плакала
Сльози з очей на пальто її капали
Наче...