"Drugovi" lyrics
2bona & THCF Lyrics
"Drugovi"
Drugovi, gde da odem, gde da pijem a do nju da mi nije
Kumovi, gde da odem, gde da nestanem
Drugovi, gde da odem, gde da pijem a do nju da mi nije
Kumovi, gde da odem, gde da nestanem
Ураган, она грми, ми се спушта као Huracan
А ја сакам цела бела као Луната
Да ја рани таа душа црна Балканска, моја Балканка
Ти моја рана-на, од тебе гори секој клуб, гори кафана-на
И сите браќа, сите кумови, таман, таман
Ради неа пијам ја до зора, рана, аман, аман, аман
Рани срце, пукај, рани, пукај
Рани срце, пукај, да ми скрати мука
Или нек си проклета, само нека си до мене
И да се родам пак, пак би те бирал тебе
Има flex, само сипај, сипај вотка литар
Сака секс, само витка, змија е, ме чита
Она знае дека ништо не е фер
И ме љуби и го буди овој ѕвер
Drugovi, gde da odem, gde da pijem a do nju da mi nije
Kumovi, gde da odem, gde da nestanem
Uragan, ona grmi, tu se spušta kao Huracan
Ja je želim celu-vrelu, magma vulkanska
Da se hrani moja duša crna Balkanska, ti moja Balkanka
Ti moja rana-na, zbog tebe lomi se po klubu I kafanama
Moja braća, moji kumovi, taman, taman
Sve pijano, lepa jе ko zora, rana, aman, aman, aman
Celo veče vozе kumovi
Idu krugovi, oru drumovi
Ja I moji verni drugovi
Na svadbu upali, mladu ukrali
Čaše gore, život nek se slavi
Samo da smo živi, da smo zdravi
Sam Bog zna koliko mi fali
Lete meci, čuju se rafali
Drugovi, gde da odem, gde da pijem a do nju da mi nije
Kumovi, gde da odem, gde da nestanem
Drugovi, gde da odem, gde da pijem a do nju da mi nije
Kumovi, gde da odem, gde da nestanem
- AZLyrics
- ##
- 2bona Lyrics
You May Also Like
Teya Dora - "Oluja" Ove noći jasno mi je
Nemam gde više ni da se krijem
Sad tišinu u buci tražim
Ja sama po sebi gazim
Kad nemam te - nemam sebe, al' nema ni laži
Sve ono što znam (Ono što znam)
Više ne postoji
Nije me...
Anastasija - "Volim Te" Zašto mislim na tebe?
Imam svoje probleme
Srce mi kuca samo za tebe
Puca zbog tebe
Znaj da nikoga ja ne molim
Nikoga ja ne molim
Pa neću ni tebe
Neću da imam nikoga
Ako moraš uzmi sve - ništa...
Vuk Mob - "Heineken" Coby, jesi ti radio traku? Jeste
Mala je slatka I crna k'o Nestle
Telo lomi uz ritam, dupetom trese
Naručuje flaše, naručuje pesme
Radi šta ne sme, a ja pijem
(Heineken, Heineken)
Nikad nisi lepša...
Senidah - "Mišići" Kao da tonem u mrak, dozivam te
Java mi se čini teškom kad nismo zajedno
Kao da tonem u mrak, dozivam te
I znaj da se prezivam neverom
Jer kada odeš, iako me zebe
Ja plešem, plešem
Put me zove,...
Nikolija - "Gringo" Gringo, da l' zaspô bi sa zmijom?
Gringo, error 404, Hilton
Gringo, cepam tvoje pare s piramidom
Čuvam te pod šifrom i ne dam, ne dam nikom
Gringo, da l' zaspô bi sa zmijom?
Gringo, error 404,...