Текст пісні "Метелики"
"Метелики"
Метелики летять на світло
А я лечу до тебе
Для мене ти один
І нікого не треба
Танцюю як в останнє
Запалюю ночі
До тебе одного
Метелики летять на світло
А я лечу до тебе
Для мене ти один
І нікого не треба
Танцюю як в останнє
Запалюю ночі
До тебе одного
Так сильно, сильно хочу
Таємничим дотиком
Доторкнись і я розтану
Найшвидкішим потягом
Я до тебе як в нірвану
Ммм
Поміж нами вогонь
Поміж нами любов
Відчуваю, що серце знов палає
Незбагненні світи
Подаруй мені знов
Метелики летять на світло
А я лечу до тебе
Для мене ти один
І нікого не треба
Танцюю як в останнє
Запалюю ночі
До тебе одного
Так сильно, сильно хочу
Так сильно, сильно хочу
Так сильно, сильно хочу
Сфокусуйся на мені
Тебе хочу відчувати
Ммм
Почуття, що в глибині
Починають виринати
Еее
Поміж нами вогонь
Поміж нами любов
Відчуваю, що серце знов палає
Незбагненні світи
Подаруй мені знов
Метелики летять на світло
А я лечу до тебе
Для мене ти один
І нікого не треба
Танцюю як в останнє
Запалюю ночі
До тебе одного
Метелики летять на світло
Метелики летять на світло
Метелики летять на світло
- AZLyrics
- A
- Alena Omargalieva (Альона Омаргалієва) Lyrics
You May Also Like
BOTASHE - "Там Де" Вимикаю свій телефон
Бо для мене кайф коли вдвох
Та ми ніби зникли з тобою
Не відволікає ніхто
Вимикаю свій телефон
Бо для мене кайф коли вдвох
Та ми ніби зникли з тобою
Не відволікає ніхто
Там де...
MamaRika - "КОЛИШНЯ" Слова чужі як листопад
Жовтіють і зникають взимку
Там за вікном десятки чужих порад
А ми спостерігаєм як росте людинка
Слова чужі як казино
То підігріють то потім зроблять бідним
Ми дякуєм, але нам...
LOBODA - "Градус 100" Можливо, квітень, чи може травень
Я знову винна, такі є справи
Забуду осінь, забуду зиму
I не згадаю цю картину
Почуй мене, я не зі зла
Хочу бути с тобою крізь вечора
І поруч роки, босоніж кроки
Які...
Maksym Borodin (Максим Бородін) - "Не Варто" Нам двом не варто було, не варто було
По різним далеким світам із тобой розбігатися
Від долі ховатися
Відчуття що вкотре загубив дорогу
Серце стукає не з тими, не до тих крокують ноги
Напевно так...
MONATIK - "А Що?" Ай поринув так, що загубив всі береги!
Зовсім!
Готовий за тобою тут і там по п'ятах
Не розділити навпіл нас, світ тільки нам
Не віддам нікому, забуду втому
Іди в обійми і все потому
А що? Якщо нам...