Текст пісні "Факін Чудово"
"Факін Чудово"
Ядерка, потоп, зомбіапокаліпсис
Інопланетні гості, новий штамп корони
Який бажаєте кінець?
У нас великий вибір
І повний эксклюзив
В гарні часи живемо
Рішаємо ділему
Іти в метро чи між двох стін
В інсті листати меми
Зара вино подіє
Й на всі оці події
Мені вже буде пофіг шо там хто там як
У смі лякають знову
Третьою світовою
Глобальне потепління
Ядерка чи 100пудово
Планують наступ новий
Тривожний на готові
Від цих атак мій їде дах а так а так
Все просто факін чудово
Чуєш чувак чувак
Чуєш чувак чувак
Від цих атак мій їде дах
Все просто факін чудово
Чуєш чувак чувак
Ну шо там шо там як?
Як там твій дах від цих атак?
Штучний нейрон от от і стане розумніше нас
Ой хоч би встиг той ілон колонізувати марс
Земля підвищила вібрації
Привіт новій епосі
А я ще досі, а я ще досі
Не здійснила перехід
Не проработала свій рід
Дитячі травми, все баліт
І ще й впливає на дохід
Не стала дєнєжним магнітом
Не влюбилася як слід
Не похуділа сука к літу
І не здала квартальний звіт
Чуєш чувак чувак
Чуєш чувак чувак
Від цих атак мій їде дах
Все просто факін чудово
Чуєш чувак чувак
Ну шо там шо там як?
Як там твій дах від цих атак?
Вийду на балкончик і повітрям подишу
Вимкну на хвилину той інформаційний шум
Сонечко пригріло і ніби все ніштяк
І хай тривожитися лише тривожний мій рюкзак
Лалала лала лала лала лала лала лала
Лалала лалай лай лай лай лай ла
- AZLyrics
- A
- Ann In Black Lyrics
You May Also Like
Antytila (Антитіла) - "Поламані" Він кладе ножа і книжку
В свій чемодан
Старий світ на ладан диха
Тріщить по швам
Пальці б'ють червоні кнопки
Рве порядки і волокна
Миру голуби сховали голови
Затушує міста гамір його лице
І веде...
Volodymyr Dantes - "Оля" Незнайомець у натовпі інших
Заблукав у надіях світанку
Незнайомець для когось знайомий
Незнайомцем лишився до ранку
Хочу я збагнути, сил тебе забути, сил тебе забути
Вдосталь сподівання, знаю без...
MamaRika - "Щастя" А де ті тополі, до болі знайомі
Що гойдали в такт від вітру біля дому?
А де ті черешні, що так обережно
Нахиливши гілку, не зламати б решту?
А де руки ті, ті старенькі в зморшках
Що в обіймах зразу,...
KAZKA & МУЛЬТИТРЕК - "Тону" А-ай
Одяг знімай
Світло вмикай
Душі не ховай
Хоч від видінь
На серці - тінь
Та не плачу бо
Щастя бачила
Поцілунки ще й
Доторки
Струм буває й без
Допінгу
Міцно обіймала
Щиро покохала
І казала «Не...
POSITIFF - "Taxi" (З музикою, може з музикою, нє, може з музикою...)
(Тільки Positiff)
Неймовірно плавні рухи, не звезти очей і руки
Від тебе
Добре знаєш, що шукаєш, і здоров'я забираєш
У мене
Давай інакше
Ти...