Текст пісні "Знак"
"Знак"
Якщо ти чуєш це - то є твій знак
Якщо вагаєшся «ні» або «так»
Так, ти принцеса, а він муд...
Короче, він не твій чувак, він не твій чувак
Якщо ти чуєш це - то є твій знак
Якщо вагаєшся «ні» або «так»
Так, ти принцеса
А він не твій чувак
(Раз, два, три, чотири)
У нього все на словах
А в діях все по нулях
Не чує тебе ніяк
Як ти плачеш по ночах
Поруч у різних світах
І на різних мовах, так
Ніби лише ти одна
Тягнеш цей Титанік з дна
Тягнеш цей Титанік...
Якщо ти чуєш це - то є твій знак
Якщо вагаєшся «ні» або «так»
Так, ти принцеса, а він муд...
Короче, він не твій чувак, він не твій чувак
Якщо ти чуєш це - то є твій знак
Якщо вагаєшся «ні» або «так»
Так, ти принцеса
А він не твій чувак
Почуття твої безмежні
Він не оцінив, авжеж ні
А ти попала в созалежні
І влаштовуєш рокешнік в них
Він навічно зайнятий
І пофіг йому як ти
Треба б встати і піти
Та хто полиє квіти, як не ти?
Хто полиє квіти?
Якщо ти чуєш це - то є твій знак
Якщо вагаєшся «ні» або «так»
Так, ти принцеса, а він муд...
Короче, він не твій чувак, він не твій чувак
Якщо ти чуєш це - то є твій знак
Якщо вагаєшся «ні» або «так»
Так, ти принцеса
А він не твій чувак
- AZLyrics
- A
- Ann In Black Lyrics
You May Also Like
Klavdia Petrivna - "Зозуля" Там зозуля кувала
Тебе мама шукала
Ти десь трошки заблукала
Так вона собі гадала
Тобі коси розплітали
Говорили, що кохали
Тебе заміж не давали
Мама з татом не пускали
Бідна Марічка
Ой бідна...
POSITIFF - "Taxi" (З музикою, може з музикою, нє, може з музикою...)
(Тільки Positiff)
Неймовірно плавні рухи, не звезти очей і руки
Від тебе
Добре знаєш, що шукаєш, і здоров'я забираєш
У мене
Давай інакше
Ти...
TVORCHI & Klavdia Petrivna - "Орбіти" Я зламаю систему і піду проти себе
Я створю проблему на рівному місці
Я просто громадянка і люблю своє місто
Я нічия коханка, моя совість чиста
Ти багато говориш
Поки в мене нуль слів
Можу бути...
MamaRika - "Хтось Йде" Виклич мені таксі
Туди, де завжди молодість
Не сип мені на рану сіль
Бо вистачить солоних сліз
Поплачу і повернусь
До тебе, до себе, до нас
Тримай, будь ласка, мій пульс
Навіть коли зупиниться час...
VLADA K & KOLA - "Вірте Люди У Дива" Маленька я
Сказала б собі дорослій
Не припиняй вірити у дива
Ні коли літо, ні коли осінь
Доросла я
Сказала б собі маленькій
В світі багато-багато зла
Не втрать своє світло руденьке
На повторі знову...