"Tylko Dla Twoich Oczu" tekst piosenki
Kafar Dix37, Avi & TPS Lyrics
"Tylko Dla Twoich Oczu"
(feat. Louis Villain)
[Louis Villain:]
Zaczynaliśmy od zera
Zdarzyło się wygrać i nieraz przegrać
Przeszliśmy niejedno tu nieraz
To i przejdziemy do sedna
Robimy, co trzeba
Nie składamy broni, nie składamy zeznań
Robimy, co trzeba
Posłuchaj i między wspólników się nie pchaj
[Avi:]
Się nie proszę, tylko wchodzę i biorę
Nie śmierdziałem groszem, a dziś pachnę Diorem
Gramy razem tak jak bracia de Boer
A wszystko, co robimy, to robimy na przekór
Na pierwszym miejscu stawiam dobro grupy
Moi bracia milczą, jakby złożyli śluby
Po cichu załatwia się tu sprawę
Bez robienia dymu jak na konklawę
[Louis Villain:]
Zamieniliśmy miedziak na banknot
Chociaż nikt nam kursu nie sprzedał jak kantor
Ulice zimne, nie chcieliśmy marznąć
Więc dorzuciliśmy do pieca jak Pablo
Mieszkam sobie na Lipowej, Avi na Różanej
Ale o tej drugiej to już pewnie gdzieś słyszałeś
Ty, mija czas, kombinacje na suburbiach
Nie podzielił nas hajs, nie podzieli żadna kurwa
Zaczynaliśmy od zera
Zdarzyło się wygrać i nieraz przegrać
Przeszliśmy niejedno tu nieraz
To i przejdziemy do sedna
Robimy, co trzeba
Nie składamy broni, nie składamy zeznań
Robimy, co trzeba
Posłuchaj i między wspólników się nie pchaj
[TPS:]
Tam potrzebny jest taki ktoś jak ja, żeby palcem go wytknąć
Przestępcze środowisko
Jak wystawka, to się zemszczę, straszą, że sprzętem
Mogą gadać za plecami, jak widzę, to z szacunkiem
Każdy idzie z ręką, bo tu potną na serio
Nie wystarczą huki, zapierdolę całą serią
Wspólny wróg łączy wrogów, sekrety między nami
Sun Zi sztuka wojny, pokonać ich bez walki
[Kafar:]
Zostaw nas tutaj, gdzie są nasze słowa
Gdzie nawet podchodzić nie radzę próbować
Zostaw nas tutaj we dwóch zaufanych
Tam, gdzie traciliśmy i gdzie zarabiamy
Amba, fatima, by-było i ni ma
Cza-czas, bracie, na nas i czas się już zrywać
Za nami sztosy, melanż, hajs, syf
Jak po nas wpadną, zobaczą, tylko ty
Zobaczą, tylko ty
[Louis Villain:]
Zaczynaliśmy od zera
Zdarzyło się wygrać i nieraz przegrać
Przeszliśmy niejedno tu nieraz
To i przejdziemy do sedna
Robimy, co trzeba
Nie składamy broni, nie składamy zeznań
Robimy, co trzeba
Posłuchaj i między wspólników się nie pchaj
Zaczynaliśmy od zera
Zdarzyło się wygrać i nieraz przegrać
Przeszliśmy niejedno tu nieraz
To i przejdziemy do sedna
Robimy, co trzeba
Nie składamy broni, nie składamy zeznań
Robimy, co trzeba
Posłuchaj i między wspólników się nie pchaj
- AZLyrics
- A
- Avi Lyrics
You May Also Like
Kobik, Kabe & PSR - "Smok" Nie walę w nos, ja nie walę w nos
Za to jaram jak smok, nie wiem czy to błąd
Nie walę w nos, ja nie walę w nos
Nade mną gruba łuna, ale to nie smog
Siema witam jak leci, ja nowy ciuchy stare śmieci...
Słoń & Chris Carson - "Clint Eastwood" Przestałem w końcu się śpieszyć i już nie muszę biec nigdzie
Podchodzę inaczej do sceny, choć to nie znaczy, że siedzę bezczynnie
Te wyjce mnie bawią na wskroś, słyszę jak wciskasz kity, ty łajzo...
KęKę - "Nadal Jestem Tu" Siedzę sam na krześle w piwnicy, puste butle, w ręku mam nóż
Mokre, napuchnięte poliki, serce pękło, złamał się duch
Krótki oddech pośród tej ciszy, byłem sam nie mówił nic Bóg
Jednak nadal jestem tu...
Kali X Major - "SI" Wszystko si, wszystko gra
W tym jestem, doszedłem sam, nie wiem jak
Zniknął cień, opada mgła
Ej, ziomuś, ja nie muszę się bać
Wszystko si, wszystko gra
W tym jestem, doszedłem sam, nie wiem jak...
Paluch & Worek - "Na Chłodno" Każdy sukces dziś biorę na chłodno
Kiedy w życiu zaświeci mi słonko
Chłodna bania i nic na gorąco
Single dekady, 2 razy, nadal latam bez piórek
Na chłodno to biorę jak sushimi i mule
Wciąż w chuju...