Текст пісні "Зодіак"
"Зодіак"
Сонце не гріє
Продовжує рух небосхилом
До мого знаку
Я на нього чекатиму
Там де мапі
Наступний знак зодіаку
Сонце не гріє
Продовжує рух небосхилом
До мого знаку
Я на нього чекатиму
Там де мапі
Наступний знак зодіаку
Сонце не гріє
Продовжує рух небосхилом
До мого знаку
Я на нього чекатиму
Там де мапі
Наступний знак зодіаку
Сонце не гріє
Продовжує рух небосхилом
До мого знаку
Я на нього чекатиму
Там де мапі
Наступний знак зодіаку
Шлях по орбіті тіл небесних є вічним у порівнянні із нами
Десь далеко в холодному космосі їхнє життя сіяє зірками
Вони пам'ятають все, що було до перших людей
І не скривдять навмисне чужих дітей
Ми космічний пил порівняно з ними
Самі себе проголосили геніями злими
І з впевненістю, що від нас залежить все навколо
Будуємо, щоб знищити усе, що є по колу
Хто мудрість поховав, ми не дізнаємось ніколи
Повільно падає надія від кулі до долу
Ми топчемо надію цю, не чуючи її крик
Допоки він не злився в шум пустих розмов і не зник
Сонце не гріє
Продовжує рух небосхилом
До мого знаку
Я на нього чекатиму
Там де мапі
Наступний знак зодіаку
Сонце не гріє
Продовжує рух небосхилом
До мого знаку
Я на нього чекатиму
Там де мапі
Наступний знак зодіаку
Сонце не гріє
Продовжує рух небосхилом
До мого знаку
Я на нього чекатиму
Там де мапі
Наступний знак зодіаку
Сонце не гріє
Продовжує рух небосхилом
До мого знаку
Я на нього чекатиму
Там де мапі
Наступний знак зодіаку
Writer(s): Андрій Дутчак
- AZLyrics
- B
- Balsam Lyrics
You May Also Like
BURLA - "Вогнями" Я не пво, но ти зникаєш з радарів
Нічний Київ зацілує ніжно губами
Як же чорний мерен манить тебе вогнями
It's so funny
Я буду летіти до тебе під двісті, не зважая на втому
А що буде далі - не знаєм...
KOLA - "Бути Простим" Ми такі молоді
По коліно в воді
Ти несеш на руках
Я кажу, не впади
Нас шукали батьки
В кармані дірки
Було так безтурботно
Хоч робили помилки
Час між пальців вода
Але я не віддам
Ті спогади я навіть...
POSITIFF - "А Може, Хочеш?" Моя історія вже не про нас
І голос в голові кричить: «Забудь!»
Я тобі писав увесь час
Бо я думав про майбутнє
Сльози вилились уже давно
Але так боляче в моїй душі
І мої вже почуття не ті
Бо вони без...
OSTY - "Не Брало" Я пив, але мене не брало, бо завжди мало
Я пив, музика грала, мене качала
Я пив, але мене не брало, бо завжди мало
Я пив, музика грала, мене качала
Несе Галя воду, ніби з Голлівуду
Я знову танцюю,...
alyona alyona & KOLA - "Небо Хилиться" Небо небо хилиться, хилиться
Небо ледь тримається, падає, ой є
Тихо-тихо диха в потилицю
Каже нам, що в світі ще правда є
Небо небо хилиться, хилиться
Небо ледь тримається, падає, ой є
Тихо-тихо...