Текст пісні "Pereday Moyim"
"Pereday Moyim"
Я би хотів написати вам ще
Багато веселих пісень
Та мотивами сумних мелодій грає новий день
Що там далі буде - буря? Скільки ще хворих ідей?
У ворожій голові
Снаряди бойові
Просто для мирних людей
Передай моїм щоб не хвилювались
В них не вийде нічого
Передай моїм що ми не зламались
Хоча й дуже важко - сльози рікою
Прийде той день лишити зброю
Але якою гіркою ціною?
Ми не забудемо з тобою
Ми не забудемо
Я не бачу біля себе ні одної живої душі
Все що в мене є - я давно вже землі залишив
Темними-розбитими дорогами-краторами
Подолаю свій шлях
Через омиті поля і лани
Я не бачу біля себе ні одної живої душі
Все що в мене є - я давно вже землі залишив
Темними-розбитими дорогами-краторами
Подолаю свій шлях
Через омиті поля і лани
З новин сумних день
Будинок зник десь
Стрілами на схід
Прокляття людей
Що далі буде
Коли вже той час прийде?
Сон наяву, де брудних
Не завітає гостей
З новин сумних день
Будинок зник десь
Стрілами на схід
Прокляття людей
Що далі буде
Коли вже той час прийде?
Сон наяву, де брудних
Не завітає гостей
Я не бачу біля себе ні одної живої душі
Все що в мене є - я давно вже землі залишив
Темними-розбитими дорогами-краторами
Подолаю свій шлях
Через омиті поля і лани
Я не бачу біля себе ні одної живої душі
Все що в мене є - я давно вже землі залишив
Темними-розбитими дорогами-краторами
Подолаю свій шлях
Через омиті поля і лани
Writer(s): Дутчак Андрій, Марчак Вадим
- AZLyrics
- B
- Balsam Lyrics
You May Also Like
MamaRika - "Серце" Ой серце болить
За сестер і братів
Хто душею горить
Та ще не зотлів
Ой серце болить
І рветься з грудей
За наших людей
Ой серце болить
За сестер і братів
Хто душею горить
Та ще не зотлів
Ой серце...
VovaZiLvova & DOVI - "Падали Тіні" Падали тіні на наші гори
Ми ззовні спокійні, всередині горе
Падали тіні, а ми стояли
Сонце зійшло - тіні помирали
Тіні падали і з ними все ставало ясно
Люди прокидаються і це прекрасно
Люди...
Parfeniuk - "Долоні" Ти не знала біди, та треба було знайти мене
Поки я шукав біди і не знав тебе
Ти малювала, а, вилами по воді
Тоді нам було мало, та ми були молоді
Без тебе рахую дні, наче у полоні
Не підписаний...
SKOF - "Хто Такий SKOFKA?" Пси накинулись на «enko»
Сіють тролінг в інфополі
Є ветеринари поряд?
Бо заздрість це кістка в горлі
За вікном війна на дворі
Ми ж з тобой в одному домі
Я закинув грошей нашим
Ти мені гівна за комір...
Volodymyr Dantes - "Оля" Незнайомець у натовпі інших
Заблукав у надіях світанку
Незнайомець для когось знайомий
Незнайомцем лишився до ранку
Хочу я збагнути, сил тебе забути, сил тебе забути
Вдосталь сподівання, знаю без...