"Free OG Olgierd" tekst piosenki

"Free OG Olgierd"
(feat. Dziejas, YoMenik)

Free OG Olgierd
Będzie dobrze

Jebać prawo polskie, jebać 60-tkę
Jebać tego który wybrał wolność cudzym kosztem, yo!
Gooch Gang, Poppyn bije piątkę
Pozdrawiam [?], pozdrawiam Flacha i każdą mordkę
Sędzia jest robotem i znowu klepie tymczasowe, co jest oksymoronem
Areszt się przedłuża w nieskończoność
Niejeden jegomość już ma dość, jebać sąd
Za robienie na złość i bezmyślność, sztucznie nakręcone zło
System jest machiną, jak w jebanych Chinach
Pani prokurator i sędzina znowu będą tyrać za niewinność oraz chęć do życia
Bo się musi zgadzać statystyka, statystyka
W liczbie skazań, do zobaczyska braciak

Free OG Olgierd
Jebać prawo polskie, jebać 60-tkę
Jebać tego który wybrał wolność cudzym kosztem, uhh
Gooch Gang, Poppyn bije piątkę
Pozdrawiam [?], pozdrawiam Flacha i każdą mordkę, squad
Będzie dobrze

Jem se chleb kołodziej, z piekarni koło mnie
Będzie dobrze, pozdro OG, czekamy na comeback
I czekają wszystkie mordki, co Cię nie zabije to Cię wzmocni
Kapował na Ciebie w sądzie skubaniec niesfornie
A kysz i won mnie, stąd
Pozdro Gooch Gang, lecę leczyć ząb, yo!
Jebać prawo polskie oraz sąd przed ustawą, czy też po, yo!

Jebać prokuratorów i prokuratorki
Nie docenisz wolności, dopóki jej nie stracisz
Gooch Gang i Poppyn, zamykają nam braci
Za garść kwiatów z Holandii, ja się wydostałem ale ciągnie się to za mną już latami
Pozdrawiam każdy zakład karny, trzymajta się chłopaki

To dla tych, którzy widzą z drugiej strony kraty
To dla tych, którzy wyczekują daty
Chuja warty system i układy jak przed laty
Co to kurwa ma być, co to kurwa ma znaczyć
Koniunktura, która tworzy nacisk
Wielki brat patrzy, a podatnik płaci


You May Also Like
Kaz Bałagane & @atutowy - "Za Linią" Latałem w koszulce Fishbone z lumpeksu, w dresie Realu z łapkami od Kelme W Legii grał Citko z Karwanem i Mięciel, rzucam z balkonu ziemniakiem w koleżkę Siedzę i patrzę na dziewiątym piętrze, widzę...
schafter - "hot coffee" Restaurant posse Dwie panny na sali, dałem menu im, to Paryż Obie chcą gorącej kawy, już nie mówię im per "pani" To jak ptak malowany; jestem wiecznie zmieszany Tonę w talii z kartami, niestabilny...
Belmondo - "Dzień Dobry" Dzień dobry, nie Dzień dobry Dzień dobry Dzień dobry Dzień dobry Dzień dobry Nowi followersi, jadę na Orłowo coś przekąsić (smakówa) To nie 2005, to nowy Tony Hawk, tylko, że rapowy Muszę już iść,...
Miszel, Przyłu & Bober - "Maltańskie Tango" Nie mogę spać ye, ye, ye,ye, nie mogę spać Wychodzę w klapkach, jestem alright Liczę na farta, muszę coś wlać Potem na fajka, zanim świt zaskoczy nas Nie mogę spać Wychodzę w klapkach, jestem...
Adi Nowak & barvinsky - "Mortimer" Smak ptasiego mleczka I cała w skowroneczkach Ja nie potrafię już inaczej Cholernie lubię te słodycz Uwielbiam uwielbiać i pstrykać Fajne zdjęcia nam Tak piszę swą biografię Srebrne pióra w...