"Kto By Pomyślał?" tekst piosenki

"Kto By Pomyślał?"
(feat. Liroy)

Kto by pomyślał 10 lat temu, że za 10 lat wjedzie medyczniak
Że mogę bez lipy se chodzić ulicą i palić sę skręta
Kto by pomyślał, wystarczy recepta
Kto by pomyślał, że to będzie legal
Że weeda kupuję w aptekach
Że palę se na ulicach i na skwerach i problemu nie ma
Kto by pomyślał, bo ja nie dowierzam
Kto by pomyślał, że kwestia leczenia to nie jest żart
Czekam na medyczny hash
Dlaczego dostawy są tylko z Kanady? Czekamy na legalny krajowy kwiat

Kto by pomyślał 10 lat temu, że za 10 lat wjedzie medyczniak?
Kto by przypuszczał, kto by pomyślał?
Kto by pomyślał 10 lat temu, że za 10 lat wjedzie medyczniak?
(Kto by pomyślał?) Kto by przypuszczał, kto by pomyślał?

Ćwierć wieku temu, siedząc na ławce
Central Park, z ekipą na klatce
Kruszę, kręcę, pstryk - odpalam
Nikt nie szuka, jak znajdzie to mało i nara
Ćwierć wieku później, jestem z ziołem tu gdzie
Pytasz jak to daleko to teraz pójdzie, chuj wie
Masz receptę, wbijaj na farmację
Kuruj się, nie buntuj się
Jaraj, jak podbiją nie bój się
Przyszedł typ z typem, popierdoli - zaraz pójdzie
Kto by pomyślał, jestem tu gdzie wielu miało być
Teraz chuj wie, my robimy tu burdę, robimy kolejną rundę
Kto by pomyślał że wejdę na tę górę, chuj wie

Kto by pomyślał 10 lat temu, że za 10 lat wjedzie medyczniak?
Kto by przypuszczał, kto by pomyślał?
Kto by pomyślał 10 lat temu, że za 10 lat wjedzie medyczniak?
Kto by przypuszczał, kto by pomyślał?

Płacę to mam, Macedonia
Idę na spacer i jaram se gram
Nigdzie się nie kitram w 202
Robię se chmurę jak lokomotywa
Ciągle w motywach
Motyla noga, siekiera motyka
Skręcam topy, co powiesz o tym, sussin'
Robimy chleb zbożowy jak sporysz
Wolimy kofik niż monopolowy
Rodziny, seniorzy, idą po rozum do głowy
Narzędzia zbrodni z weedu nie zrobisz, zapomnij
Witamy w czasach konopnych, witamy w czasach konopnych

Kto by pomyślał 10 lat temu, że za 10 lat wjedzie medyczniak?
Kto by przypuszczał, kto by pomyślał?
Kto by pomyślał 10 lat temu, że za 10 lat wjedzie medyczniak?
Że mogę bez lipy se chodzić ulicą i palić se skręta?
Kto by pomyślał 10 lat temu, że za 10 lat wjedzie medyczniak?
Kto by przypuszczał, kto by pomyślał?
Kto by pomyślał 10 lat temu, że za 10 lat wjedzie medyczniak?
Że mogę bez lipy se chodzić ulicą i palić se skręta?


You May Also Like
Oki, Gedz & Magiera - "Siri" Branża mnie brzydzi Raperzy z których największa polewa są, kurwa, najbardziej prawdziwi Boli mnie głowa - jebany wirus, znaczy się CD Tagi na twarzy, na blokach, na głowie, na zawsze, na płycie, tak...
Żabson - "Pierwszy Track" Znów chcę być taki głupi jakbym nagrał pierwszy track Daj mi parę groupies, parę głupich szmat Weź mi polej wódki, shot, shot, shot Daj mi torbę dragów których nie biorę od lat Jutro będę rzygać,...
Alberto - "Czarny Charakter" Mordo, dzwony bite na okrągło, jadę na rondo, pruje się kondon Bomba na ryj, but na telefon, bo dzwoni po psy Ej, mordo, Ty mi nie mów, że nie wolno, skończy się wojną Wjeżdżam na ostro, nie pomogą...
Kobik, Kabe & PSR - "Smok" Nie walę w nos, ja nie walę w nos Za to jaram jak smok, nie wiem czy to błąd Nie walę w nos, ja nie walę w nos Nade mną gruba łuna, ale to nie smog Siema witam jak leci, ja nowy ciuchy stare śmieci...
TUZZA - "EURO" Ja nie patrzę którą stroną spada moneta Liczę banknot a nie liczę, że mi spadnie sam Idę se do banku, a Ty z rana na etat Milion chwil, trochę dni, parę lat Liczę Euro quattro cinque sei mile Odkąd...