"Kto By Pomyślał?" tekst piosenki
"Kto By Pomyślał?"
(feat. Liroy)
Kto by pomyślał 10 lat temu, że za 10 lat wjedzie medyczniak
Że mogę bez lipy se chodzić ulicą i palić sę skręta
Kto by pomyślał, wystarczy recepta
Kto by pomyślał, że to będzie legal
Że weeda kupuję w aptekach
Że palę se na ulicach i na skwerach i problemu nie ma
Kto by pomyślał, bo ja nie dowierzam
Kto by pomyślał, że kwestia leczenia to nie jest żart
Czekam na medyczny hash
Dlaczego dostawy są tylko z Kanady? Czekamy na legalny krajowy kwiat
Kto by pomyślał 10 lat temu, że za 10 lat wjedzie medyczniak?
Kto by przypuszczał, kto by pomyślał?
Kto by pomyślał 10 lat temu, że za 10 lat wjedzie medyczniak?
(Kto by pomyślał?) Kto by przypuszczał, kto by pomyślał?
Ćwierć wieku temu, siedząc na ławce
Central Park, z ekipą na klatce
Kruszę, kręcę, pstryk - odpalam
Nikt nie szuka, jak znajdzie to mało i nara
Ćwierć wieku później, jestem z ziołem tu gdzie
Pytasz jak to daleko to teraz pójdzie, chuj wie
Masz receptę, wbijaj na farmację
Kuruj się, nie buntuj się
Jaraj, jak podbiją nie bój się
Przyszedł typ z typem, popierdoli - zaraz pójdzie
Kto by pomyślał, jestem tu gdzie wielu miało być
Teraz chuj wie, my robimy tu burdę, robimy kolejną rundę
Kto by pomyślał że wejdę na tę górę, chuj wie
Kto by pomyślał 10 lat temu, że za 10 lat wjedzie medyczniak?
Kto by przypuszczał, kto by pomyślał?
Kto by pomyślał 10 lat temu, że za 10 lat wjedzie medyczniak?
Kto by przypuszczał, kto by pomyślał?
Płacę to mam, Macedonia
Idę na spacer i jaram se gram
Nigdzie się nie kitram w 202
Robię se chmurę jak lokomotywa
Ciągle w motywach
Motyla noga, siekiera motyka
Skręcam topy, co powiesz o tym, sussin'
Robimy chleb zbożowy jak sporysz
Wolimy kofik niż monopolowy
Rodziny, seniorzy, idą po rozum do głowy
Narzędzia zbrodni z weedu nie zrobisz, zapomnij
Witamy w czasach konopnych, witamy w czasach konopnych
Kto by pomyślał 10 lat temu, że za 10 lat wjedzie medyczniak?
Kto by przypuszczał, kto by pomyślał?
Kto by pomyślał 10 lat temu, że za 10 lat wjedzie medyczniak?
Że mogę bez lipy se chodzić ulicą i palić se skręta?
Kto by pomyślał 10 lat temu, że za 10 lat wjedzie medyczniak?
Kto by przypuszczał, kto by pomyślał?
Kto by pomyślał 10 lat temu, że za 10 lat wjedzie medyczniak?
Że mogę bez lipy se chodzić ulicą i palić se skręta?
- AZLyrics
- B
- Belmondawg Lyrics
You May Also Like
Oki, Gedz & Magiera - "Siri" Branża mnie brzydzi
Raperzy z których największa polewa są, kurwa, najbardziej prawdziwi
Boli mnie głowa - jebany wirus, znaczy się CD
Tagi na twarzy, na blokach, na głowie, na zawsze, na płycie, tak...
Żabson - "Pierwszy Track" Znów chcę być taki głupi jakbym nagrał pierwszy track
Daj mi parę groupies, parę głupich szmat
Weź mi polej wódki, shot, shot, shot
Daj mi torbę dragów których nie biorę od lat
Jutro będę rzygać,...
Alberto - "Czarny Charakter" Mordo, dzwony bite na okrągło, jadę na rondo, pruje się kondon
Bomba na ryj, but na telefon, bo dzwoni po psy
Ej, mordo, Ty mi nie mów, że nie wolno, skończy się wojną
Wjeżdżam na ostro, nie pomogą...
Kobik, Kabe & PSR - "Smok" Nie walę w nos, ja nie walę w nos
Za to jaram jak smok, nie wiem czy to błąd
Nie walę w nos, ja nie walę w nos
Nade mną gruba łuna, ale to nie smog
Siema witam jak leci, ja nowy ciuchy stare śmieci...
TUZZA - "EURO" Ja nie patrzę którą stroną spada moneta
Liczę banknot a nie liczę, że mi spadnie sam
Idę se do banku, a Ty z rana na etat
Milion chwil, trochę dni, parę lat
Liczę Euro quattro cinque sei mile
Odkąd...