"Serdeczne Życzenia" tekst piosenki

Bonson & IzabelKa Lyrics

"Serdeczne Życzenia"

[Bonson:]
Samych dobrych ludzi wokół
I święty spokój
I nie prowokuj bez powodu, nie kuś losu
I oby zdrowi i ody wiatr nam wiał w żagle
I oby zawsze mieć kilku dobrych ludzi wokół
I święty spokój
I nie prowokuj bez powodu, nie kuś losu
I oby zdrowi i ody wiatr nam wiał w żagle
I oby zawsze mieć kilku dobrych ludzi wokół

Znudziło nam się być nikim
Graffiti rap, tyfy-tyfy, pociągi
Leciały w świat nasze ksywy
Dziś nie lecą bo chłopaki wolą trąbić pod sklepem
W którym jest alko na krechę
Marlboro się brało za dziesięć
Za trzy dychy fetę się brało w pakiecie z depresją
I tym co się kradło w aptece akurat
Pisałem wiersze na murach
A jakaś rura na to: weź mnie na siura
I za to ruro kiedyś zdechniesz na udar
Albo cię jebnie ambulans
A moi ludzie mają nieźle akurat
Najebane, kurwa we łbie jak w ulach
I moją gębę na bluzach
Bo wciąż wierzą we mnie jak w cuda

I święty spokój
I nie prowokuj bez powodu, nie kuś losu
I oby zdrowi i ody wiatr nam wiał w żagle
I oby zawsze mieć kilku dobrych ludzi wokół
I święty spokój
I nie prowokuj bez powodu, nie kuś losu
I oby zdrowi i ody wiatr nam wiał w żagle
I oby zawsze mieć kilku dobrych ludzi wokół

[IzabelKa:]
Nie znam, to chyba ktoś do męża z doskoku
Życzę samych dobrych ludzi, żadnych wrogów
Typa nie znam, życzy mi szczęścia, hajsu jak lodu
To się uda jak się pozbędę nałogów
Wóda, dragi, kwit, nieśmiertelność moich bliskich
Nie dla wszystkich cyrk gdzie się spełnia to co wyśnisz
Wykwintnych kolacji, własnych chat i złotej płyty
Pod korek libacji, jak nas nie znasz, na chuj kwiczysz?

[Bonson:]
Samych dobrych ludzi wokół
I święty spokój
I nie prowokuj bez powodu, nie kuś losu
I oby zdrowi i ody wiatr nam wiał w żagle
I oby zawsze mieć kilku dobrych ludzi wokół
I święty spokój
I nie prowokuj bez powodu, nie kuś losu
I oby zdrowi i ody wiatr nam wiał w żagle
I oby zawsze mieć kilku dobrych ludzi wokół


You May Also Like
Kartky - "siedem smutnych lat" - Stop, stop putting Seattle and the SuperSonics with the Oklahoma City Thunder, it's different teams, i don't wanna hear about this anymore, they got their team taken away, and now you're gonna...
KęKę - "2021" 2021... Ha! Co życie dało, zniosłem godnie... Słuchaj Po północy 1 stycznia, ja odpalam preorder Świat się bawi, ja pracuję, mimo tego, że noc jest Siara ma być wspominkowa, dla Radomia być hołdem...
Dwa Sławy - "Lecimy Z Tym" Dzisiaj przychodzą do mnie koledzy z wiertłami udarowymi Będziemy razem borować dziury! Nie wiem, jak inne składy, u nas rodzinne układy... Nie ma lepszych... Returnersi... Dwa Sławy... To dla...
Gedz - "Bali" Tyle niepotrzebnych słów między nami A dobrze wiemy, że też potrafią ranić Przecież nie chcemy się od siebie oddalić A nić porozumienia zaczyna się palić Marzy mi się trip z tobą gdzieś na Bali By...
Szpaku & 2K - "MINIMINI" Minimini Życie nie MiniMini, nie Minimini, niemili tu nie lubili mnie Minimini zło, nie MiniMini, nie Minimini, na miny tu chcieli wjebać mnie Minimini Życie nie MiniMini, nie Minimini, niemili tu...