"Woah" text
"Woah"
Woah, woah, woah, woah
Střílím po čáře jako Jannik Sinner (Woah, woah, woah, woah)
Ivory, baby teď mluví se stíny (Woah, woah, woah, woah)
Se hýbu jak Gotti Young, jak Robert de Niro (Woah, woah, woah, woah)
A klub jde (Woah, woah, woah, woah)
Chci se s ní hádat, říká, že mě má ráda
Bitch mě má přes celý záda
Nevypnu radar, vidím, že ty jsi talker
Tvá hudba zní jako šlágr
Má kapsa heavy, ona nedá mi spát a chce si povídat do rána
POPSTAR a Henny, koně mý žijou fast life, stihomam dělá mi zásek
Pak dělam: "Woah"
Skenuju bass a kick, sledujou mě jako pejsci (Woah)
Úzkosti mě drží backstage, hlava kniha jako Essei
Evisu tag on my jeans, jet lag
Držím ji v ruce a zářím jak Grand Slam
Slyším je mluvit a vymýšlet teze
Pak jsou potichu, když vejdem do backstage (Ah)
Osm set za večer vemu, leavnu
Tahám ty tuny, potom mám kýlu
Columbiana, kvalita z Lidlu
Beru to, pak dělám: "Woah, woah"
Klid za pár krys je fakt dobrej trade (Ah)
Jsem Nadal z roku 2005 (Ah)
Baddie má face jak Emma Chamberlain (Ah)
Vemu ji, pak dělám
Woah, woah, woah, woah
Střílím po čáře jako Jannik Sinner (Woah, woah, woah, woah)
Ivory, baby teď mluví se stíny (Woah, woah, woah, woah)
Se hýbu jak Gotti Young, jak Robert de Niro (Woah, woah, woah, woah)
A klub jde (Woah, woah, woah, woah)
A klub jde (Woah, woah, woah, woah)
A klub jde (Woah, woah, woah, woah)
A klub jde (Woah, woah, woah, woah)
A klub jde (Woah, woah, woah, woah)
A klub jde (Woah, woah, woah, woah)
A klub jde (Woah, woah, woah, woah)
A klub jde (Woah, woah, woah, woah)
A klub jde (Woah, woah, woah, woah)
- AZLyrics
- C
- Calin Lyrics
You May Also Like
Pil C - "Classy" Beamer, Benz or Bentley
Beamer, Benz or Bentley
Beamer, Benz or Bentley
My jeans are never empty, bitch
Beamer, Benz or Bentley
Beamer, Benz or Bentley
Beamer, Benz or Bentley
The scheming don't...
Gleb - "alibababigbass" Ľudia sú rovnako dobrí ako sú zlí
Cítim sa jak Snoop D-O-G-G
Laid back, tu je Gleb, jazda - bandwag'
Gauč a CBD, bla, bla, nevieme (Uh)
Ľudia sú rovnako dobrí ako sú zlí
Cítim sa jak Snoop D-O-G-G...
Yzomandias & Nik Tendo - "Rolls" Konex got'em beatz doe
Wo, nade mnou hvězdy strop vypadá jak Rolls (Skrrr)
Hejbou se, hejbou se, tančej waltz (Dělaj dance)
Nevidim zrak, necejtim face (Necejtím tvář)
Ze strany na stranu můj dance...
KOJO - "Whip" (Old school whip)
(Old school whip)
Old school whip
Jedna dvojka a v ní čip
Čip, ha, thick chick
Dává kisses, lipstick
Na krku, na duši
Plavu v ní až po uši
Dávej dřep, dávej dance
Jenom pro mě a mý...
STEIN27 - "Mám Rád Bejt Sám" Ne moc dlouhou píseň mám, kde ti zpívám o tom, jak omlouvám se
Byl jsem lapen do sítě tvé a ty sis užívala to, jak na píču mám se
Já mám rád teď bejt sám, a ty to víš, proč mě trápíš?
Já mám rád teď...