"Wszystko Będzie Dobrze" tekst piosenki
"Wszystko Będzie Dobrze"
U mnie wszystko będzie dobrze, e
Oni czekają aż potnę się
Od przepychania bolą łokcie mnie
Za ciebie już się nie pomodlę, nie
U mnie wszystko będzie dobrze, e
Oni czekają aż potnę się
Od przepychania bolą łokcie mnie
Za ciebie się nie pomodlę, nie
Chivas, Chivas, na łbie Fila i Fit Adidas
Wokół moja muza, robię ją co chwila
Jestem 98' tak jak benzyna
Jebać like'i pod tym postem
Jak dziewczyny są przelotne
Jak ci smutno - będzie dobrze
Przez nie więcej się nie potnę
Duma - kiedyś zdradziłem ją
Realizowałem sny i wtedy straciłem dom
Wystarczyła tylko chwila mi, żeby spaść na dno
Słyszę kiedy krzyczą "Chivas" gdy mijam stare LO
Niczego nie zapominam, jak Wysoki Sąd
Nie wypłacę im lalilla, za to że wracają
Nie ma nas już, nie - ty i ja, odkryję nowy ląd
Oni mieli mnie za świra, gdy nagrywałem coś
U mnie wszystko będzie dobrze, e
Oni czekają aż potnę się
Od przepychania bolą łokcie mnie
Za ciebie już się nie pomodlę, nie
U mnie wszystko będzie dobrze, e
Oni czekają aż potnę się
Od przepychania bolą łokcie mnie
Za ciebie się nie pomodlę, nie
Chodzisz smutny, bo mamona
Idioto, ważne to, że twoja mama chodzi zdrowa
Nikt ci nie zaśpiewa "sto lat"
Dbaj o swych przyjaciół, bo nigdy nie jesteś ponad
Wszystko będzie dobrze!
Czasem to nie mam do kogo napisać "hej"
Myśli są samotne, wszędzie wokół pusto, zimno tak jak MySpace
U mnie wszystko będzie dobrze, e
Oni czekają aż potnę się
Od przepychania bolą łokcie mnie
Za ciebie już się nie pomodlę, nie
U mnie wszystko będzie dobrze, e
Oni czekają aż potnę się
Od przepychania bolą łokcie mnie
Za ciebie się nie pomodlę, nie
U mnie wszystko będzie dobrze, e
Oni czekają aż potnę się
Od przepychania bolą łokcie mnie
Za ciebie się nie pomodlę, nie
Writer(s): Chivas
- AZLyrics
- C
- Chivas Lyrics
You May Also Like
ReTo & Borixon - "Deadphone" Deemz na bicie szmato Czasem żyję trochę jak za karę
Zakładałem parę nowych Nike
Sory, ze nie odebrałem, dużo palę, deadphone
Zapomniałem zabrać kabel, dużo palę, deadphone, ey
Zapytała czy te oczy...
Kartky - "Nowy, Wspaniały Świat" Taki dzień...
Taki dzień...
Zapaliłem skuna na jej klatce
Muszę odetchnąć, bo zabija mnie czterysta spraw
Minąłem streetwearowców w masce
Wychodzą nocą i udają, że nie lubią braw
Podbiłem pięć koła...
Sobel - "Jeszcze Raz" Chciałbym móc, się poznać jeszcze raz
Zapomnieć o problemach, które złamały nas tak
Chciałbym móc pominąć tyle spraw
Pocałuj mnie tak jakby to był ten pierwszy raz
Wróć tam gdzie ty i ja żyliśmy w...
Tymek, Kuba Karaś & Urbanski - "Oczko W Głowie" Nocą wchodzę na dach
Zaimponować światu
Strachy gonią w snach
Jakoś przeżyję lato
Piszę historię do gwiazd
Imiona zdobią ten padół
Bloki szare jak rap
Pomiędzy czarno i biało
Nocą wchodzę na dach...
Kukon - "Dziewczyna Z Biblioteki" Raz, raz, raz, dwa, raz, dwa
Raz, dwa, raz, dwa
Chciałbym się zakochać w jakiejś dupie z biblioteki
Chciałbym, abyś żyła inaczej niż każda dziś
Chciałbym, abyś za wiele nie wiedziała o świecie
W...