"Noćas Nisam Tvoj" tekst pesme
Corona x Rimski Lyrics
"Noćas Nisam Tvoj"
Noćas klubovi me zovu, ja sam tamo, pravim lom
I te kuje što tu lovu vole volim, nisam tvoj
Noćas nisam svoj, noćas nisam tvoj
U venama je alkohol što leči ovu bol
Sve te žene oko mene čine zlo, ja nisam loš
Noćas nisam tvoj, noćas nisam svoj
Noćas nisam tvoj
Noćas nisam svoj
Lečim bol u kockama leda da ugasim vatru sa usana njenih
Skupe flaše i jeftine žene, svi moji ljudi su grešni
A ti si savršen plan kad zora u svitanje poljubi mrak
Noćas nebo je crno nada mnom, ali beli je grad
Pada mrak, a ti si otišla s drugim
SLK, palim točkove, jurim
A ove noći teraš me da poludim
Konobar toči, navik'o sam da gubim
Noćas klubovi me zovu, ja sam tamo, pravim lom
I te kuje što tu lovu vole volim, nisam tvoj
Noćas nisam svoj, noćas nisam tvoj
U venama je alkohol što leči ovu bol
Sve te žene oko mene čine zlo, ja nisam loš
Noćas nisam tvoj, noćas nisam svoj
Noćas nisam tvoj
Noćas nisam svoj
Alkohol tri promila, briga me gde si bila
Večeras zapaliću pola grada u inat
Evri lete po šanku k'o da upali smo u banku
Sve oko mene je belo, gde si u ovom prokletom gradu?
Jer ti si moja droga, ti si u fulu
Ja pored tebe neću nijednu drugu
U klubu drugovi su moji zovi turu, dodaj gas
Mala poljubi me, il' ubij me za kraj
Noćas klubovi me zovu, ja sam tamo, pravim lom
I te kuje što tu lovu vole volim, nisam tvoj
Noćas nisam svoj, noćas nisam tvoj
U venama je alkohol što leči ovu bol
Sve te žene oko mene čine zlo, ja nisam loš
Noćas nisam tvoj, noćas nisam svoj
Noćas nisam tvoj
Noćas nisam svoj
- AZLyrics
- C
- Corona Lyrics
You May Also Like
2bona - "Moet" Стај флаша во лед може
Од кока трнат нозе
Знам се ќе биде во ред
За сите рани сипам Моет
Вечер се е за нас, а тоа ми треба
Еден живот у нас, ја не знам да дадам само земам
Тргнав јас напред и позади...
Devito & Mike Ride - "Rame" (R-R-Ride the beat)
De-vi-to, ahh
Rame levo, rame desno
Spremi se i obuci nešto tesno
Rame levo, rame desno
Ne brini za račun - i'am sve po petsto
Rame levo, rame desno
V.I.P, uvek ima glavno mesto...
Teodora - "Carolija" Koja mi je ovo čaša?
Već mi osmeh nije trezan
A ti naivno mi sipaš
Sve ništa ne znaš, sve ništa ne znaš
Opasno mi radi mašta
Ovaj korset mi je tesan
Srce udare kao samba, slušaj
Ram-pam, pam, pam,...
Coby - "Biseri Iz Blata" (Coby, jesi ti radio traku?)
Preko
Daleko
Mi smo biseri iz blata
Mi smo deca rata
Nekad bili smo bliski
Kad pare su u igri pucao bi brat na brata
Da, da, to je Balkan
Noću mirno ne možeš da spavaš...
THCF - "Nikom Nije Noćas Kao Meni" Posle klubova, kafana, ne znam gde ću sada
Mračnim ulicama grada, hodam svakog dana
Nikad kriminalac, nisam iz te priče
Molim te, saslušaj me, mama
Sve u redu biće, od suza obriši to lice
A nikom...