Teksti i "Rofe"

"Rofe"

Yeah yeah
Fore me mu, no
Hahahaha
Yeah yeah

Jo nuk ka fore you know, fore me mu, no
Family o njo, ekipa o n'to
Yeah yeah, ky o veni jem
E pse po vin e din kur i sheh, yeah
Jo nuk ka fore you know, fore me mu, no
Family o njo, ekipa o n'to
It is our way, our way
Se ky ven i joni, i joti ma anej (Yeah yeah)

Sa e mir, sa e keqe
Pse po m'thirr veq qe mete?
Tash e mire, komplimente
Ku pe sill? Ca mshefe?
I ni si mure prej letre
Foret leja naj tjetre
I kom tmit perreth vete
You don't fuck with the Jefe (Fuck with the Jefe)
Kur vi une tell them bitches to move way back
Tell em u dnt fuck around 'cause you get pay back
Mos mshti se kam shum njerez and they got my back
Been in this game way to long, Moneyz till I die
Kur vi une yeah, kur vi une
Been away for way too long por kur vi une
Kur vi une yeah, kur vi une
Ti e din qe une, ti e din, din (Brra)

Jo nuk ka fore you know, fore me mu, no
Family o njo, ekipa o n'to
Yeah yeah, ky o veni jem (Yeah)
E pse po vin e din kur i sheh, yeah
Jo nuk ka fore you know, fore me mu, no
Family o njo, ekipa o n'to
It is our way, our way
Se ky ven i joni, i joti ma anej (Yeah yeah)

Nuk ka fore no, nuk ka fore no
When I pull up with my team
Jo nuk ka fore no (No)
Yeah yeah (Yeah) , my team yeah
Big Team, yeah
Big Moneyz, yeah yeah (Yeah)
Kur vi une tell them bitches to move way back
Tell em you dont fuck around cuz you get pay back
Mos m'shti se kam shume njerez and they got my back
Been in this game way to long, Moneyz till I die

Jo nuk ka fore you know
Family o njo, yeah yeah
Ky o veni jem, yeah yeah

Jo nuk ka fore you know, fore me mu, no
Family o njo, ekipa o n'to (Yeah yeah)
Ky o veni jem e pse po vin e din kur i sheh, yeah
Jo nuk ka fore you know, fore me mu, no
Family o njo, ekipa o n'to
It is my way, our way
Se ky ven i joni, i joti ma anej


Writer(s): Bledon Krasniqi, Dafina Zeqiri
You May Also Like
S4MM - "Dek I Ri" S'po du me dek i ri, yeah Qata rri me allti e per sen so tu ma ni, yeah, yeah S'po du me dek i ri, yeah Qata rri me allti se ondrren kom per me mrri, yeah, yeah Se s'po du me dek i ri, yeah, oh Qata...
Kidda - "Coco" Coco, coco, coco, co-co Coco, coco, coco, co-co Coco Kur pi shoh këta po m'vjen inat Kidda ka krejt tjetër imazh (Yeah) Unë kur du e kthej lojën mbrapsht Unë veç solo e ju krejt bashkë Koka në...
Ledri Vula - "Krejt Shokt E Mi" Syt jon per me pa, vesht per me ni Dojn me na nda, gabim e ki I ram ka i ram, ama kerkah si n'shpi S'na ka bo ni nan, po krejt si vllazni Krejt shokt e mi, krejt shokt e mi Krejt shokt e mi, krejt...
Elai - "Joti" Ayo Elai! Unë jam i joti, nëse më premton që je e jemja Nuk i del loti, e din se nuk e lo për tjera femna Unë jam i joti, nëse më premton që je e jemja Nuk i del loti, e din se nuk e lo për tjera...
Ant Wan - "Malaika" On my bro, I think I like her Hon kan få mig tända som en lighter Hon är inte den som ger sig, hon är fighter I fell in love with you, Malaika Hon får mig tänka på mitt liv, som jag ens har ett Vad...