"Kosmiczne Energie" tekst piosenki
Dawid Podsiadło & Ralph Kaminski Lyrics
"Kosmiczne Energie"
Słowa, które chciałbym Ci powiedzieć
Duszę w sobie od zeszłego lata
Nigdy pewnie tego Ci nie powiem
Że czułem coś po wielu, wielu latach
Choć nie chciałem wdarły się motyle
Jednak w ciszy będą sobie latać
W ciszy gdzieś głęboko się ukryję
By nie burzyć spokojnego świata
Kosmiczne energie, kosmosy
Wysyłam do Ciebie marzenia
Na Twoją planetę, daleko
Już leci do Ciebie meteor!
Bezwładnie spadamy
A imię Twoje planetą
Chciałbym kiedyś gdzieś wyjechać z Tobą
Moim morzem nocą długą płynąć
Nigdy pewnie tego Ci nie powiem
Łatwiej mi to gdzieś głęboko skrywać
Marznąć razem nigdy nam nie było
To w marzeniach tylko z Tobą latam
W nieśmiałości, samotności tęskno
Odpływają najpiękniejsze lata
Kosmiczne energie, kosmosy
Wysyłam do Ciebie marzenia
Na Twoją planetę, daleko
Już leci do Ciebie meteor!
Bezwładnie spadamy
A imię Twoje planetą
Chciałbym być z Tobą szczęśliwy
Ale z kimś innym będziesz
W nocy zamykam oczy
Wysyłam
Kosmiczne energie, Kosmosy
Wysyłam do Ciebie marzenia
Na Twoją planetę, daleko
Już leci do Ciebie meteor
Bezwładnie spadamy
A imię Twoje planetą
Writer(s): Ralph Kaminski, Rafal Stanislaw Kaminski
- AZLyrics
- D
- Dawid Podsiadło Lyrics
You May Also Like
sanah - "kolońska i szlugi" Ta kolońska i szlugi
Z tobą lipiec był długi
Dobrze wiesz, że tęskniłam
O tobie śniłam
W tle Del Rey Lana
Pogaduchy do rana
Po nas nic nie zostanie
Piosnek parę
Zmieniłeś numer, wiem
Netflix na TVN...
Dwa Sławy - "Nie Znasz Wad" Od kiedy wszedłem, nie wiesz o co kaman
Zakręciłem w głowie, czy za szybko wstałaś?
Już przeglądasz moje profilowe
Skomentujesz czy wkleisz dwa ognie?
Ty jak gospodarka lub influencerka
Albo leżysz...
Sobel & sanah - "Cześć, Jak Się Masz?" Pot na twarzy, całkiem sam, rozdarty
Barman raz po raz, dzisiaj nie chcę spać
Może zatańczmy, powygłupiajmy się dziś do późna
Łatwo się nie poddam
Nie wiem, ile czasu nam potrzeba, by zatłumić...
Tymek, Brodka & urbanski - "Ostatni" Zatańcz ze mną jeszcze raz
Otul twarzą moją twarz
Co z nami będzie? - za oknem świt
Tak nam dobrze mogło być
Gdy ciebie zabraknie i ziemia rozstąpi się
W nicości trwam
Gdy kiedyś odejdziesz
Nas już...