Текст пісні "В Моїй Сім'ї Нормально Бути Ірраціональним"
"В Моїй Сім'ї Нормально Бути Ірраціональним"
Що лишити на спадщину
Як прийнято в колі нашому
Тато дарує гітару, ненависть до запаху перегару
Невпевненість й дикість поглинула б знов
Якби не мамина любов
Якби не мамина любов, якби не мамина...
В моїй сім'ї нормально бути ірраціональним
Бо як іще вдихати вільно, не розбивавши лобом стіни
Не здерши шкіру на колінах не вийде високо стрибати
Не бійся мам, не бійся бать, I'm TNT, I'm dynamite
Перші кроки даються тяжко
За грою іще одна програна гра
В корзину не летить м'ячик
Та все-одно щось назбирав
Дрібниці все, але є однак
Японський сквайр і кросівки найк
Японський сквайр і кросівки найк, японський сквайр...
В моїй сім'ї нормально бути ірраціональним
Бо як іще вдихати вільно, не розбивавши лобом стіни
Не здерши шкіру на колінах не вийде високо стрибати
Не бійся мам, не бійся бать, I'm TNT, I'm dynamite
В моїй сім'ї нормально бути ірраціональним
Бо як іще вдихати вільно, не розбивавши лобом стіни
Не здерши шкіру на колінах не вийде високо стрибати
Не бійся мам, не бійся бать, I'm TNT, I'm dynamite
В моїй сім'ї нормально бути ірраціональним
Бо як іще вдихати вільно, не розбивавши лобом стіни
Не здерши шкіру на колінах не вийде високо стрибати
Не бійся мам, не бійся бать, I'm TNT, I'm dynamite
- AZLyrics
- D
- dity inzheneriv (діти інженерів) Lyrics
You May Also Like
Lely45 - "Всі Дівчата Хороші" Давай говорити відверто
Попереджаю – я груба і вперта
А коли мені страшно
Веду себе як дитя переважно
Стань мені будь-ким
Коханцем, чи ворогом
Тільки прошу
Не будь просто йолопом
Стань мені гумкою...
Mistmorn - "Затишок" Ніколи не дзвонить мій телефон
Черговий сумний біт створює мені фон
Хочу дихати повітрям, вийду на балкон
Все навколо виглядає так, ніби це сон
Розчиняюсь у повітрі, відлітаю в даль
І нікого не...
SadSvit & Lely45 - "Автомагістралі" Я заплющую очі
Щоб вловити момент
Ти говориш щоночі
Що я - твій комплімент
Ми мінялись цигарками
Ми сягали небес
І якщо Бог - помер
То в тобі він воскрес
Самознищення - пастка
Млосно кличе в пітьму...
Tember Blanche - "Я Вдома" Я вдома, коли сміливо накриває втома
Я вдома, коли ця вулиця мені знайома
Я вдома, коли сміливо накриває втома
Я, я, я
Маю одне непрочитане - "я люблю тебе"
Заплющу очі, видумаю, що нас далі жде...
Antytila (Антитіла) - "Молоком" Міль на лимоні малює лінію повільно
Ти лежиш настільно, а шукаю сильні
Сторони у себе і напевно знайти мушу
Бо коли не знайду – схопиш мою душу
Ку-рок спу-скай, ти в мене така ая-яй
Я хочу далі в...