Текст пісні "Дай П'ять"
"Дай П'ять"
Всі місця зайняті
Ритуали повторюєм знов
Викарбовуєм в пам'яті
Всю надію на віру в любов
О-о-о-о, дай п'ять, чувак, ми будем ворогами
О-о-о-о, ніхто не знає, що ми заодно
Бо якщо між нами не буде драми
Про нас вже не зніматимуть кіно
Хай будем жертвою
І потом, і кров'ю, і сном
Можна померти від суму
Від блискавки і за кермом
О-о-о-о, ми будемо встромляти ножі в спини
О-о-о-о, неглибоко, бо ти мені як брат
І вистава ця уже нікого не зупинить
Повірити в подвійний наш стандарт
О-о-о-о, ми маємо журитись і страждати
О-о-о-о, труїтися, заглянути у ствол
Щоби вони змогли спокійно спати
І мріяти про справжній рок-н-рол
Ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла-ла
Ла-ла-ла-ла-ла-ла
Ла-ла-ла, ла-ла-ла-ла-ла-ла
Ла-ла-ла-ла-ла-ла
О-о-о-о, дай п'ять, чувак, ми будем ворогами
О-о-о-о, ніхто не знає, що ми заодно
Бо якщо між нами не буде драми
Про нас вже не зніматимуть кіно
- AZLyrics
- D
- dity inzheneriv (діти інженерів) Lyrics
You May Also Like
Tember Blanche - "Зграя" І не злічити те що промайнуло
Й мене навіть не торкнуло
Я знаю як схопити
Те що вже давно з тобою
І не стать при цьом святою
Чи
Обирати що хочуть вони
Відплисти бо є свої човни
Марнувати життя або...
SadSvit - "Касета" Вікно – холодне повітря
Щодня відчуваю втрату мого світла
Мотори, звуки автівок
Замивають співи платівок
Якже все по-справжньому набридло
Хочу знову я вернути спокій
Правда, шкода, що вже все...
Golubenko & SadSvit - "Дотики" Дотики
І твої губи лишать опіки
Довго шукатиму недоліки
Та знову в пам'яті знайду
Тебе і твої ті дотики
І твої губи лишать опіки
Довго шукатиму недоліки
Та знову в пам'яті знайду
Тебе
Я знову...
Tember Blanche - "Я Вдома" Я вдома, коли сміливо накриває втома
Я вдома, коли ця вулиця мені знайома
Я вдома, коли сміливо накриває втома
Я, я, я
Маю одне непрочитане - "я люблю тебе"
Заплющу очі, видумаю, що нас далі жде...
SadSvit - "Світанок" І ми будемо скоро гуляти полями
Де нескорені люди раділи світанку
Весна знову заграла ароматом духмяним
Все чекатиму тебе на свому мирному ганку
І ми будемо скоро гуляти полями
Де нескорені люди...