Текст пісні "Зло"
"Зло"
Бачив дивний сон я
Наче ми з тобою
Звикли жити в розкоші, а не в землі
Наче ми забули
Ті слова Франкові
Хто на шляху поступу – каменярі
Встану вранці рано
Розберусь з думками
І вже біля восьмої прийду до тями
Запущу програми
Розберусь з думками
Що зробила доля з каменярями
І тому все моє музло – зло (зло зло)
Бо немає спокою давно проклятим
І тому все моє музло – зло (зло зло)
Бий або біжи, та буду я стояти
Дякуючи долі
Терпнемо від болю
Більше ми не кволі і не дурні
Хата вже не скраю
Глянь як розкидають
Цю собачу зграю каменярі
Знають звідусюди
Слави нам не буде
Хтось тримає молоти, хтось – ліхтарі
Коли йдемо спати
Наші диверсанти
Відмічають дати в календарі
І тому все моє музло – зло (Зло зло)
Дрібно розлітаються гранітні плити
І тому все моє музло – зло (Зло зло)
Відтепер я точно знаю, що робити
Знаю, що імперії впадуть
Знаю, що колись прийде світанок
Коли будуть тліти наостанок
Залишки колишніх диктатур
Знаю, що прокинувшись в той день
Хтось із нас не стримавшись заплаче
Жоден не продасть свій бюлетень
Жоден не поскаржиться на вдачу
І тому все моє музло – зло (Зло зло)
Бо немає спокою давно проклятим
І тому все моє музло – зло (Зло зло)
Бий або біжи, та буду я стояти
І тому все моє музло – зло (Зло зло)
Дрібно розлітаються гранітні плити
І тому все моє музло – зло (Зло зло)
Відтепер я точно знаю, що робити
Зло зло зло зло
Зло зло зло зло
- AZLyrics
- D
- dity inzheneriv (діти інженерів) Lyrics
You May Also Like
SadSvit - "Пам'ятай Свій Дім" Кольорові дні та безвинні сни
Вулиці шумлять, небо є живим
Голос мами знов каже мені спи
Бував таким наче світло та пронизливим
Хто ж це знав, що прийде вона
Червоним цвітом забере в світи незнаних...
Antytila (Антитіла) - "Моє" В цих трюках не лишити б руки
І зберегти б лице і брюки
Банальну совість, одну штуку
Я не пусте, а я – людина!
Я кігті заховав за спину
Для нових фокусів і битв за своє!
Моє! Моє!
Вигризу моє зубами...
Tember Blanche - "Я Вдома" Я вдома, коли сміливо накриває втома
Я вдома, коли ця вулиця мені знайома
Я вдома, коли сміливо накриває втома
Я, я, я
Маю одне непрочитане - "я люблю тебе"
Заплющу очі, видумаю, що нас далі жде...
Mistmorn - "Затишок" Ніколи не дзвонить мій телефон
Черговий сумний біт створює мені фон
Хочу дихати повітрям, вийду на балкон
Все навколо виглядає так, ніби це сон
Розчиняюсь у повітрі, відлітаю в даль
І нікого не...
SadSvit & Sweatcult - "Пітьма" Троянди ніжно
Торкались губ, і я не знав
Буває лячно
Картини твої всі порвав
Сьома ранку за вікном
Ховалось сонце за димом днів
Нічо не видно що за склом
Лишень самотні ліхтарі
Не кажи мені всіх...