Текст пісні "Непотріб"
dity inzheneriv (діти інженерів) & HALEPA Lyrics
"Непотріб"
Твої слова –
То є непотріб
Коли сховались
Навіть зорі
Порив вітру
У груди повні
Так, я помру
Та не сьогодні
Переді мною зачинені двері
Завжди на ключ провернутий тричі
Там хтось зі сміху підіймає келих
Хтось кличе когось, вбиваючи тишу
На вулиці вітер, я знову замерзну
І знову забуті щасливі таблетки
У відкриті вікна зазирну відверто
Ніхто не помітить, я й не хочу, чесно
Розкидані речі, темрява кімнати
Нема куди іти, нема куди тікати
Мій стук ніде не чути, та чи був він взагалі
Бути чи не бути згубленим в пітьмі
- Та ти не роби з себе жертву
- Ноги в руки й працювати!
- Мені теж нелегко...
- Це звичайна лінь
- Сходи погуляй, розвійся... (Є)
- Знайди якесь, не знаю, хобі
- Не роби з себе жертву
- Відпочинь
- ...
- Не все так погано!
Твої слова –
То є непотріб
Коли сховались
Навіть зорі
Порив вітру (Порив вітру)
У груди повні (У груди повні)
Так, я помру
Та не сьогодні
Чи варто жити далі тим, кого забули
Сміливо говорити, щоб почули люди
Робити свої справи, зводити майбутнє
Я не здаюсь так легко, хоч і чогось бракує
- Не сумуй
- Треба налаштуватись на позитив
- Мені теж нелегко живеться...
- Відпочинь!
- Не все так погано!
- Мені теж нелегко...
- Не роби з себе жертву...
Твої слова –
Світлофори всі червоні або вимкнені
То є непотріб
Глушить тембр наліт бруду на моїй струні
Коли сховались
Поки можу протриматись, та скажи мені
Навіть зорі
Навіщо (Навіть зорі)
Порив вітру (Порив вітру)
У груди повні (У груди повні)
Так, я помру
Та не сьогодні (Та не сьогодні)
- AZLyrics
- D
- dity inzheneriv (діти інженерів) Lyrics
You May Also Like
Lely45 - "Потяг На Сімферополь" Я говоритиму про, те що знаю
Я теж збирала речі, теж стояла на вокзалі
Я теж прощалась зі словами "до побачення"
З надією сходити разом на побачення
Я залишала в рюкзаку все своє життя
В мій мозок...
Tember Blanche - "Я Вдома" Я вдома, коли сміливо накриває втома
Я вдома, коли ця вулиця мені знайома
Я вдома, коли сміливо накриває втома
Я, я, я
Маю одне непрочитане - "я люблю тебе"
Заплющу очі, видумаю, що нас далі жде...
Morphom & SadSvit - "Повертайся Живим" І поки ти там себе не жалієш
Кожен з нас тут не спить теж
Бо знає точно, те, що посієш
Прийде час, та й пожнеш
І поки ти там, наші діти знають
Хто захищатиме їх дім
І поки ти там, тебе чекають...
SadSvit & Lely45 - "Автомагістралі" Я заплющую очі
Щоб вловити момент
Ти говориш щоночі
Що я - твій комплімент
Ми мінялись цигарками
Ми сягали небес
І якщо Бог - помер
То в тобі він воскрес
Самознищення - пастка
Млосно кличе в пітьму...
Tember Blanche - "Хороший Хлопець" Скажи, як довго ти на нього вчився?
Хто тобі поміг, аби ти збився
Зі шляху?
Виніть цю долю лиху-у-у
Облиш писати свої мемуари
Не цікаві людям твої шрами
Ну чому
Ти захотів жить по-іншому?
Адже ти...