Текст пісні "Каштани"
"Каштани"
Це так природньо – думати про смерть
Яка уже чекає не з косою
У оверсайзі балахоні-худі
(А-а-а-а-а-а-а, о-о-о-о-о-о-о)
Та як би все не йшло навшкереберть
Ми дуже точно знаємо з тобою
В Чернігові каштани зацвітуть
В Чернігові каштани зацвітуть
Стрілки ідуть
Коло за колом зрівнюють всіх
І неважливо – вибух, веном
Зі мною чи без мене
У Скадовську буде знову чутно сміх
Бо у Чернігові каштани вже цвітуть
Вже цвітуть
Вже цвітуть
Вже цвітуть
І як би не хотілось навпаки
Прописано усе в життя статуті
Дощі зіб'ють каштана пелюстки
А ми уже чекаємо наступних
Стрілки ідуть
Коло за колом зрівнюють всіх
І неважливо – вибух, веном
Зі мною чи без мене
У Скадовську буде знову чутно сміх
Бо у Чернігові каштани вже цвітуть
Стрілки ідуть
Коло за колом зрівнюють всіх
І неважливо – вибух, веном
Зі мною чи без мене
У Скадовську буде знову чутно сміх
Бо у Чернігові каштани вже цвітуть
- AZLyrics
- D
- dity inzheneriv (діти інженерів) Lyrics
You May Also Like
Antytila (Антитіла) - "Мій Сокіл" Не дощ
Падає вниз, а жар з-під гвинтів
Мій сокіл в небі завис
Полює на чортів
Викликає жах
Мій пекельний птах
Ховай, біжи, втікай поки на двох ногах
Не до сну, не до сну, не до сну
Коли почав війну...
Lely45 - "Тісно" 17 квадратів мого божевілля
Моя поведінка - суцільне свавілля
Байдужість до себе
Чутливість до інших
Самотність - час на думки, між іншим
Рано чи пізно всі станемо мотлохом
Доки є час - насолоджуйся...
Tember Blanche - "Пусти Мене" Набери мене в ніч
Я чекаю тебе завжди на третій колії
Коли люди не гріють, у нас є думки
Як світанок прийде
Всі надії мої падуть із неба зорями
Тому поки є в пам'яті доторк руки...
Пусти мене в свій...
SadSvit - "Літо" Качелі самотніх дворів
Захопив їх назавжди лютий мороз
І на кухні сиджу в пошуках вечорів
Відчуваю себе серед тисячі прос
Та гріли панельні будинки
Наче сон майорів світло-сірий ліхтар
Вдалині...
Golubenko & SadSvit - "Дотики" Дотики
І твої губи лишать опіки
Довго шукатиму недоліки
Та знову в пам'яті знайду
Тебе і твої ті дотики
І твої губи лишать опіки
Довго шукатиму недоліки
Та знову в пам'яті знайду
Тебе
Я знову...