Текст пісні "Кіллхаус"
Третя Штурмова & dity inzheneriv (діти інженерів) Lyrics
"Кіллхаус"
В довгій рваній мантії скитається вона
Поки простір розривають перекати грому
Незаангажована і некерована
Мовчки губить долі й не поступиться нікому
Нові джерела
Цей грім лунає ближче з кожним днем
Тож para bellum
І очі знову стомлені й наповнені вогнем
Я не прошу, я не прошу
Я благаю
І цей кіллхаус, і цей кіллхаус
Пройти я маю до
Краю
Все на що так довго молилася
Розірвалось на клаптики
Щоб нарешті таки знадобилися
Усі плани і тактики
Лиш не стався недбало до небуття —
Це іще не воно
Поки смерть на нас планів не мала
Тож ми з нею заодно
Заодно
Я не прошу, я не прошу
Я благаю
І цей кіллхаус, і цей кіллхаус
Пройти я маю до
Краю
Я не прошу, я не прошу
Я благаю
І цей кілхаус, і цей кілхаус
Пройти я маю до
Краю
- AZLyrics
- D
- dity inzheneriv (діти інженерів) Lyrics
You May Also Like
hatespeech (хейтспіч) - "птахи летять додому" Якщо хочеш жити – треба летіти
Летіти з останніх сил!
Летіти, доки можеш летіти!
Скільки крові пролито додолу
З'їдаючи страх, забуваючи втому
Місяці повз, роки потому
Паленою гумою тягнуться тижні...
BaWN - "Смерті Не Існує" Коли страх
Подолає рішучість скажу
Що давно перетнули межу
Даремних обіцянок, слів
Лише
Лише твій погляд мене врятує
Коли ти поряд смерті не існує
Смерті не існує
Коли поряд з тобою востаннє
Я...
The Unsleeping - "Хіба Це Життя?" Я бачу тінь тягнеться знизу вверх
Наштрикує все життя дотепер
І зверху я по тіні плавно так
Спіралями крутячись свердлом вниз
Палить людей любов'ю
Сушить всі каплі крові хтось з вас
Бурить нутро...
SadSvit - "Двоє" Душа палає вдень і вніч
Поволі захід там ховавсь
Так давно тікав я навсебіч
Нарешті доля звону мені піддалась
Краєвидами блукав я кожен день
Шлях до тебе наче сон і я в нім той чаклун
Заблукав серед...
Zwyntar - "На Болоті" Над болотом виє вітер, я за стійкою бару стою
Перший мій клієнт просить чарку - я наллю
Щодня він тут
Горілку п'є, дарма
Що у нього голови на плечах нема
Ще один день на роботі
Все як я люблю
Он на...