Текст пісні "603700 кв км"
"603700 кв км"
З задніх парт
Ми дивились на світ із синдромом напружених брів
Бо крім жартів і знань
Накопичили звітність за даними, хто що робив
Щоденну, квартальну, річну
І знаєм різницю одну:
Є ті хто одразу тонув у лайні
І є ті, хто не вірив лайну
Чекай! Зажди!
Шістсот три назавжди!
Чекай! Зажди!
Шістсот три назавжди!
Не хотілось би, конешно, когось вбивати і приходилось
Але, що поробиш... Як ви приперлися на нашу землю, що
Робити?
Бувало, лякались, летіли птахи
Хтось в теплі краї, хтось у гарячі точки
А ми залишились дивитися мовчки
Бо в голову лізли одні матюки
Та пташки ті, що з нами в небі – це хижаки
Їх прикривають холодні вітри
Їх сірі корпуси скромні
Нам коштують менше, ніж їхнього ворога крик
Чекай! Зажди!
Шістсот три назавжди!
Чекай! (Чекай!)
Зажди! (Зажди!)
Шістсот три назавжди!
- AZLyrics
- D
- dity inzheneriv (діти інженерів) Lyrics
You May Also Like
Mistmorn - ":/" Чи є тут сенс?
Все що я розповів тобі ти забудеш десь через день або два, або три
Бо я лише тут для того щоб від нудьги врятувати тебе
Ну, а потім піти
Час мине і я знову почую ті ж питання і...
The Hardkiss - "Як Ти?" Боже, залиш мені трохи сили
Мій холодний розум затоплює люті злива
Я не просила
Не просила «рятувати» мене кулями
Той, хто прийшов, проросте тут травою отруйною
Поміняли мрії на приціл
Я тримаю твою...
SadSvit - "Прощавай" Най-най-на-ра-на-най-най
На-ра-на-най-най
На-на-най-най-най-най
Сіре небо накрило всі хати
На фоні плачуть хмари, грози й ти
А вдома давно погас вогонь
Це не хочу більше вічно слухати
Охоче я гуляю...
SadSvit - "Молодість" Дешеве пиво на Надії
Гріло душу наче багаття
І так круто, що ще молоді ми
Візьми с собою це плаття
Пам'ятаю дивне то фото
Що зробили біля під'їзду
То була, напевно, субота
Схоже, точно сходжу я з...
Golubenko & SadSvit - "Дотики" Дотики
І твої губи лишать опіки
Довго шукатиму недоліки
Та знову в пам'яті знайду
Тебе і твої ті дотики
І твої губи лишать опіки
Довго шукатиму недоліки
Та знову в пам'яті знайду
Тебе
Я знову...