"Penetraccia" tekst pesme
Desingerica & Djexon Lyrics
"Penetraccia"
Najjača firmetina, bajo, bajo, mm
Da te častim, fukso, da te platim, fukso
Da te častim, fukso, da te platim, a ti bi samo
Da te častim, fukso, da te platim, fukso
Da te častim, ali da te poštujem, mrš
Da te častim, fukso, da te platim, a ti bi samo
Da te častim, fukso, da te platim, a ti bi samo
Da te častim, fukso, da te platim, fukso
Da te častim, a ti bi samo, da te platim
Ta mala prešla je sada na tamnu stranu
Mala grešna je, pa je šijem u glavu
Mala prošla je tu regrutaciju
Sada došla je na duplu penetraciju
Puna je gica, keš da golica
Mala hoće belog princa, al' ne na konju
Posle da priča kakav je čiča (Keš, keš)
Keš da mi žicka fulja, dok briše njonju
Hoće pare, mala hoće pare
Hoće da sedi na dve stolice i kare
Hoće pare, mala hoće pare
Malo u Rare, malo Porsche Panamare
Da te častim, fukso, da te platim, fukso
Da te častim, fukso, da te platim, a ti bi samo
Da te častim, fukso, da te platim, fukso
Da te častim, ali da te poštujem, mrš
Da te častim, fukso, da te platim, a ti bi samo
Da te častim, fukso, da te platim, a ti bi samo
Da te častim, fukso, da te platim, fukso
Da te častim, a ti bi samo, da te platim
Ta mala prešla je sada na tamnu stranu
Mala grešna je, pa je šijem u glavu
Mala prošla je tu regrutaciju
Sada došla je na duplu penetraciju (Mrš)
- AZLyrics
- D
- Djexon Lyrics
You May Also Like
Voyage & Elena - "London" Bebi, biće dobro
Pa zato priđi mi da vodim te u London
Ja gadan mangup, ona loži se na bonton
I nije mala, samo pijana je mnogo (Wow)
Bebi, biće dobro
Pa zato priđi mi da vodim te u London
Ja gadan...
Jala Brat & Buba Corelli - "Coco" Đavo nosi Pradu, puši Sobranie
Zbog nje sam skoro zalutao
Vozi Brabus, dvjesto na satu
Zbog nje sam skoro sve slupao
Nosi Pradu, puši Sobranie
Zbog nje sam skoro zalutao
Vozi Brabus, dvjesto na satu...
Tanja Savić - "Za Ljubav Nisi" A ja bih da ti dam
Sve što nije ona da ti dam
Sve što nisam mogla sad za dan
Opet lažeš, kažeš da si sam
Dok na tebe mislim, da li znaš
Tamo gde sam ja je uvek mrak?
A sve od sebe dajem, budi bar...
Corona - "Bottega Veneta" (KDM)
(KDM)
Njena glava puna mašte
Nosi naočare, a vidi sve
Bottega Veneta tašne
Menja haljine i stiliste
Njena glava puna mašte
A samo mi na problem miriše
Svi je mrze, svi je prate
Pamćenje za noć...
Biba & Coby - "ZIMSKI III (Remix)" Oblast je bogata divljim životinjama
U ovakvim uslovima mogu da prežive
Samo izuzetno otporni i žilavi
Oni koji ne mogu da nađu hranu
Postaju žrtve surove zime
Sneg neprekidno pada
Dolazi zima, duga...