Текст пісні "Все Іде По Плану"
"Все Іде По Плану"
Я тільки набираю ход, все іде по плану
Музика - це мій зв'язок, і я до зірок дістану
З запахом холодним встану твого аромату саду
Відчуваю на собі, поселилася в мені, в мені, в мені, в мені
Така цнотлива моя душа
Уже не рветься, як та зірвана вуаль
Тону, тону, тону, тону
В тобі, в тобі, в тобі
Я тільки набираю ход, все іде по плану
Музика - це мій зв'язок, і я до зірок дістану
З запахом холодним встану твого аромату саду
Відчуваю на собі, поселилася в мені, в мені, в мені, в мені
Все життя вирував по світу, все життя я спостерігав
Розпізнати чоловіка вміла ти навіть здаля
Наче квітку, наче колосся, наче повітря, наче здалося
Наче зустріла того поета, наче...
Я вже, друзі, чимало бачив, як не грози, то зливи лють
Звинувачено в зловживанні худурлявий писарчук
Я розумію виразне мовчання далекоглядних моїх ворогів
Я витягаю з образ і проклять перестороги, що служать мені
Я тільки набираю ход, все іде по плану
Музика - це мій зв'язок, і я до зірок дістану
Я тільки набираю ход, все іде по плану
Музика - це мій зв'язок, і я до зірок дістану
З запахом холодним встану твого аромату саду
Відчуваю на собі, поселилася в мені, в мені, в мені, в мені
- AZLyrics
- D
- Drevo Lyrics
You May Also Like
DOVI - "Чекатиму" Я бачу сни
І читаю зі снів
Поясни
Чого не зрозумів
Самота
Обіймає і тихо питає
Чи ти та, чи не та
Чи та...
А я чекатиму стільки, скільки треба
Я чекатиму лише на тебе
Я чекатиму, буду тримати небо...
Ann In Black - "Щастя Любить..." (Тсссс, щастя любить тишу)
Та ну ви шо?
Щастя, воно рже як на стендап шоу
Любить їсти і джагатись харашоу
Любить випити вайну і вилізти на ражон
Любить під дощем нагішом
Щастя любить доїбатися будь...
MONATIK - "А Що?" Ай поринув так, що загубив всі береги!
Зовсім!
Готовий за тобою тут і там по п'ятах
Не розділити навпіл нас, світ тільки нам
Не віддам нікому, забуду втому
Іди в обійми і все потому
А що? Якщо нам...
Domiy - "Так І Не Знайшла" Ти мені очі запалив
Всю темноту освітив
По місту я йшла, по місту ішла
І загубила усі слова
Краще нас ніхто не проживає
Кращий час ніколи не настане
Най той дощ лити перестане
Ми один на одного як...
Anna Trincher (Анна Трінчер) - "Треш" Я знову себе запитаю
Чи була я тоді права
Коли зібрала всі речі
І просто пішла
Я знову себе запитаю
Куди поділося все
Що було тоді поміж нами
Куди це все вітер несе?
І нібито розум каже
Це все...