Текст пісні "Все Іде По Плану"

"Все Іде По Плану"

Я тільки набираю ход, все іде по плану
Музика - це мій зв'язок, і я до зірок дістану
З запахом холодним встану твого аромату саду
Відчуваю на собі, поселилася в мені, в мені, в мені, в мені

Така цнотлива моя душа
Уже не рветься, як та зірвана вуаль
Тону, тону, тону, тону
В тобі, в тобі, в тобі

Я тільки набираю ход, все іде по плану
Музика - це мій зв'язок, і я до зірок дістану
З запахом холодним встану твого аромату саду
Відчуваю на собі, поселилася в мені, в мені, в мені, в мені

Все життя вирував по світу, все життя я спостерігав
Розпізнати чоловіка вміла ти навіть здаля
Наче квітку, наче колосся, наче повітря, наче здалося
Наче зустріла того поета, наче...
Я вже, друзі, чимало бачив, як не грози, то зливи лють
Звинувачено в зловживанні худурлявий писарчук
Я розумію виразне мовчання далекоглядних моїх ворогів
Я витягаю з образ і проклять перестороги, що служать мені

Я тільки набираю ход, все іде по плану
Музика - це мій зв'язок, і я до зірок дістану

Я тільки набираю ход, все іде по плану
Музика - це мій зв'язок, і я до зірок дістану
З запахом холодним встану твого аромату саду
Відчуваю на собі, поселилася в мені, в мені, в мені, в мені


You May Also Like
DOVI - "Чекатиму" Я бачу сни І читаю зі снів Поясни Чого не зрозумів Самота Обіймає і тихо питає Чи ти та, чи не та Чи та... А я чекатиму стільки, скільки треба Я чекатиму лише на тебе Я чекатиму, буду тримати небо...
Ann In Black - "Щастя Любить..." (Тсссс, щастя любить тишу) Та ну ви шо? Щастя, воно рже як на стендап шоу Любить їсти і джагатись харашоу Любить випити вайну і вилізти на ражон Любить під дощем нагішом Щастя любить доїбатися будь...
MONATIK - "А Що?" Ай поринув так, що загубив всі береги! Зовсім! Готовий за тобою тут і там по п'ятах Не розділити навпіл нас, світ тільки нам Не віддам нікому, забуду втому Іди в обійми і все потому А що? Якщо нам...
Domiy - "Так І Не Знайшла" Ти мені очі запалив Всю темноту освітив По місту я йшла, по місту ішла І загубила усі слова Краще нас ніхто не проживає Кращий час ніколи не настане Най той дощ лити перестане Ми один на одного як...
Anna Trincher (Анна Трінчер) - "Треш" Я знову себе запитаю Чи була я тоді права Коли зібрала всі речі І просто пішла Я знову себе запитаю Куди поділося все Що було тоді поміж нами Куди це все вітер несе? І нібито розум каже Це все...