"Święta" tekst piosenki

"Święta"

Znowu ten czas nastał, ciepło bliskich, no i zapach ciasta
Przy światłach choinki czekamy aż wyjdzie gwiazdka (gwiazdka)
Kleimy bałwany w zaspach, zimnych jak Alaska, cały dzień dziś w klapkach

Kolejny rok, znowu to samo (samo), ledwo wstałem jest już szaro (szaro)
Te piosenki też te same i już wszystkie znam na pamięć (wow, wow, wow)
Wszystko czego chcę, to być sam w domu
Mam dość barszczu i życzeń i zapachu cynamonu

Kiedyś nie lubiłam świąt, już nie wracam do tych czasów (czasów)
Odkąd mogę spędzać je wśród najbliższych mi przyjaciół (przyjaciół)
Między nami nie ma kłótni w taki dzień jak dzisiaj (nie, nie)
Życzymy sobie dobrze, taki mamy zwyczaj, ej

Idą świętaaa!
Razem szukamy pierwszej gwiazdy na niebie
Chcę to pamiętaaać!
Dzisiaj się liczy tylko to, że mamy siebie
Znowu te święta!
Nie wychodzę z łóżka, dzisiaj ja i poduszka
Wolę nie pamiętać (nie, nie, nie)
Od rana gra kolęda, pod stopami pudełka mam

Nie ma mleka ani ciastek, no bo wszystkie zjadłem
Nie ma drzewka ani gwiazdek, znowu je ukradłem
Wyłączyłem wczoraj budzik w nocy Rudolfowi
I uciekam z prezentami, nikt mnie nie dogoni

Chodzisz ciągle obrażony, popatrz jak spędzać święta
Chyba jesteś w tym zielony, mamy w ciepłych domach miejsca
I atmosferę, to już jest wiele
Czy jesteś spięty czy chcesz dostać te prezenty?

Zamiast tych prezentów wolę dziś dostać przelewy (przelewy)
Nie rozmawiać z nikim, zostać w domu, tak jak Kevin (jak Kevin)
Nie chcę dzielić się opłatkiem, jeszcze ktoś mnie czymś zarazi (nie, nie)
Jest tak zimno, chyba wolę być na Bali, gdzieś na plaży

Idą świętaaa!
Razem szukamy pierwszej gwiazdy na niebie
Chcę to pamiętaaać!
Dzisiaj się liczy tylko to, że mamy siebie
Znowu te święta!
Nie wychodzę z łóżka, dzisiaj ja i poduszka
Wolę nie pamiętać (nie, nie, nie)
Od rana gra kolęda, pod stopami pudełka mam


Writer(s): Burkat Grzegorz Szymon, Zezala Mateusz, Baran Patryk, Siuda Michal Lukasz, Wolodko Jedrzej Wojciech
You May Also Like
TEAM X - "OSIEM" Pa-pa-patrzą na mnie typy kiedy wjeżdżam tu Merolem Natsu pani prezes, ja odpalam nowy projekt Nie zdejmuję butów tak jakbym była w szkole Dałam ci nadzieję, teraz wszystko ci zabiorę Cały Team on...
bambi & Young Leosia - "NIE OTWIERAJ DRZWI" Ale syf, my tu grzeczny balet a lamus wydzwonił psy Wóda, bass i weed, wóda, bass i weed Jebać ich Bawimy się dalej, u nas każdy ziom jest G Nie otwieraj Nie-nie-nie otwieraj drzwi Alkohol to wróg,...
EKIPA - "UŚMIECH" Byłam ubrana w stres Pod oczami deszcz ciągle rozmywał mi tusz, ej Do szafy chowam lęk Sukienki szyte z łez dziś są niemodne już, wiem Bo nie pasują do mnie, nie, dziś to tylko wspomnienie To nie mój...
Trzech Króli - "Afryka" Fiat Multipla i my, my Fiat Multipla i ty, ty Nie wiem jaki plan Nie wiem jaki plan To właśnie Afryka! To dziki kraj, ej We Fiacie Multipla Nie jadę sam, więc Nie ma się czego bać Bo moje ekipa radę...
MODELKI - "Ćmy" Ogrywamy nocą miasta Latam jak ćma Nowy York Długi lot Żyje jak trapstar Kończymy 5 minut, kolejne otwiera traska Modelki to lifestyle Modelki to lifestyle Mam swoje 5 min, mam swoje 5, 5 Mam swoje...