"Święta" tekst piosenki
"Święta"
Znowu ten czas nastał, ciepło bliskich, no i zapach ciasta
Przy światłach choinki czekamy aż wyjdzie gwiazdka (gwiazdka)
Kleimy bałwany w zaspach, zimnych jak Alaska, cały dzień dziś w klapkach
Kolejny rok, znowu to samo (samo), ledwo wstałem jest już szaro (szaro)
Te piosenki też te same i już wszystkie znam na pamięć (wow, wow, wow)
Wszystko czego chcę, to być sam w domu
Mam dość barszczu i życzeń i zapachu cynamonu
Kiedyś nie lubiłam świąt, już nie wracam do tych czasów (czasów)
Odkąd mogę spędzać je wśród najbliższych mi przyjaciół (przyjaciół)
Między nami nie ma kłótni w taki dzień jak dzisiaj (nie, nie)
Życzymy sobie dobrze, taki mamy zwyczaj, ej
Idą świętaaa!
Razem szukamy pierwszej gwiazdy na niebie
Chcę to pamiętaaać!
Dzisiaj się liczy tylko to, że mamy siebie
Znowu te święta!
Nie wychodzę z łóżka, dzisiaj ja i poduszka
Wolę nie pamiętać (nie, nie, nie)
Od rana gra kolęda, pod stopami pudełka mam
Nie ma mleka ani ciastek, no bo wszystkie zjadłem
Nie ma drzewka ani gwiazdek, znowu je ukradłem
Wyłączyłem wczoraj budzik w nocy Rudolfowi
I uciekam z prezentami, nikt mnie nie dogoni
Chodzisz ciągle obrażony, popatrz jak spędzać święta
Chyba jesteś w tym zielony, mamy w ciepłych domach miejsca
I atmosferę, to już jest wiele
Czy jesteś spięty czy chcesz dostać te prezenty?
Zamiast tych prezentów wolę dziś dostać przelewy (przelewy)
Nie rozmawiać z nikim, zostać w domu, tak jak Kevin (jak Kevin)
Nie chcę dzielić się opłatkiem, jeszcze ktoś mnie czymś zarazi (nie, nie)
Jest tak zimno, chyba wolę być na Bali, gdzieś na plaży
Idą świętaaa!
Razem szukamy pierwszej gwiazdy na niebie
Chcę to pamiętaaać!
Dzisiaj się liczy tylko to, że mamy siebie
Znowu te święta!
Nie wychodzę z łóżka, dzisiaj ja i poduszka
Wolę nie pamiętać (nie, nie, nie)
Od rana gra kolęda, pod stopami pudełka mam
Writer(s): Burkat Grzegorz Szymon, Zezala Mateusz, Baran Patryk, Siuda Michal Lukasz, Wolodko Jedrzej Wojciech
- AZLyrics
- G
- GENZIE Lyrics
You May Also Like
TEAM X - "OSIEM" Pa-pa-patrzą na mnie typy kiedy wjeżdżam tu Merolem
Natsu pani prezes, ja odpalam nowy projekt
Nie zdejmuję butów tak jakbym była w szkole
Dałam ci nadzieję, teraz wszystko ci zabiorę
Cały Team on...
bambi & Young Leosia - "NIE OTWIERAJ DRZWI" Ale syf, my tu grzeczny balet a lamus wydzwonił psy
Wóda, bass i weed, wóda, bass i weed
Jebać ich
Bawimy się dalej, u nas każdy ziom jest G
Nie otwieraj
Nie-nie-nie otwieraj drzwi
Alkohol to wróg,...
EKIPA - "UŚMIECH" Byłam ubrana w stres
Pod oczami deszcz ciągle rozmywał mi tusz, ej
Do szafy chowam lęk
Sukienki szyte z łez dziś są niemodne już, wiem
Bo nie pasują do mnie, nie, dziś to tylko wspomnienie
To nie mój...
Trzech Króli - "Afryka" Fiat Multipla i my, my
Fiat Multipla i ty, ty
Nie wiem jaki plan
Nie wiem jaki plan
To właśnie Afryka!
To dziki kraj, ej
We Fiacie Multipla
Nie jadę sam, więc
Nie ma się czego bać
Bo moje ekipa radę...
MODELKI - "Ćmy" Ogrywamy nocą miasta
Latam jak ćma
Nowy York
Długi lot
Żyje jak trapstar
Kończymy 5 minut, kolejne otwiera traska
Modelki to lifestyle
Modelki to lifestyle
Mam swoje 5 min, mam swoje 5, 5
Mam swoje...