"Nie Spojrzę Za Siebie" tekst piosenki
Inee & Gibbs Lyrics
"Nie Spojrzę Za Siebie"
[Inee:]
(Zabierz nas, zabierz nas)
Zabierz nas, gdzie zapomnę jak zimne jest piekło
Nieważna będzie dla nasz przeszłość
Otuli nas czyste piękno
Pójdę tam, nie spojrzę za siebie na pewno
I rozbije mur swoją ręką, odnajdę siebie na pewno
Powiesiłam kartkę nad łóżkiem i powtarzałam mantrę
"Chce Ciebie, dla siebie", nie będzie inaczej
Po chwili w progu już stałeś
I wiem, że dobrze znam Cię
I jestem na mecie, w końcu się odnalazłeś
Kolega płakał za mamą, inny za hajsem
Ja na plaży w São Paulo odpalam fajkę
(Ty jesteś dla mnie całym światem)
By za horyzont już nie patrzeć
Wyjechałam daleko tulić koale
Ty tutaj zostałeś
(Nigdzie już Ciebie nie ma) [?]
Zabierz nas, gdzie zapomnę jak zimne jest piekło
Nieważna będzie dla nasz przeszłość
Otuli nas czyste piękno
Pójdę tam, nie spojrzę za siebie na pewno
I rozbije mur swoją ręką, odnajdę siebie na pewno
[Gibbs:]
Jak dwie krople z całkiem różnych źródeł
Jakieś liście, które uciekają miotane przez burze
Jak dusze, które nigdy nie miały stać w jednym tłumie
Wystarczy jedno spojrzenie, wystarczy w jednej sekundzie
Świat nie zna, mnie obiecał o planach milczy, jak grób wiesz
Sam wyrywa chwasty na polu samotnych sum miejsc
Swoje zaplanował, więc te swoje plany, gdzieś na drogę ubierz
Spotkało mnie najlepsze kiedy w planach miałem uciec
A więc chwyć mą dłoń, niech nam żyje los
Stworzymy księgę wspólnie zapisanych stron
Choćby od zaraz, dosyć mam już czasu marnowania
Zawsze szukałem gdzieś światła, ale zawsze po złych bramach, bo
Wszystko to ktoś ułożył w pląs
Musiałem tylko w porę poukładać go
Potrzebna wiara i nie jedną skałę już zachwiała
A, że uwierzyłem w szczęcie, to był mój najlepszy krok
[Inee:]
Zabierz nas, gdzie zapomnę jak zimne jest piekło
Nieważna będzie dla nasz przeszłość
Otuli nas czyste piękno
Pójdę tam, nie spojrzę za siebie na pewno
I rozbije mur swoją ręką, odnajdę siebie na pewno
- AZLyrics
- G
- Gibbs Lyrics
You May Also Like
Qry & Hania Sztachańska - "Cisza" Znowu siedzę sam jak palec i tęsknie
Chciałem wrócić do lat, w których jeszcze tak nie biegłem
Chciałbym znowu tamto szczęście, które było bardziej piękne
Bo od kiedy widzę więcej, ciężko o radość,...
Kronkel Dom - "Bandolero" nabita jest
Policji nique la merde
Cuzi's na osiedlu rzucają paczki z Lecę jak Mbappé
Choć to nie FIFA mecz
Idę po swoje by nie czekać, aż to zbawi mnie
Powiedz, po co ci Day-Date, jakieś VVS'y i...
Dwa Sławy, Gruby Mielzky & Pers - "I Znów" I znów, choćbym postawił nas na rzęsach
I znów, ciągle wyrzuca nas w zakrętach
I znów, w kółko i prędko, brutto i netto
I znów, smutno mi wiesz to, a chciałbym tylko usnąć i westchnąć
I znów tu chuj...
PlanBe & Sir Mich - "Lubię 2" Lubię gdy wyginasz swoje ciało w każdym klubie
Gdy poruszasz tym do dołu potem w górę
Wtedy nie odwracam wzroku nawet w tłumie
Lubię kiedy w końcu z ciebie to zdejmuje
Gdy twoje ciało nad moim...
Mata - "Żółte Flamastry I Grube Katechetki" Kiedyś nie byłem tak durny, miałem i kredki i piórnik
Miałem plan lekcji z Lionelem Messim, uczyłem się w domu do każdej kartkówki
Kiedyś nie byłem tak durny, grube katechetki, przynosiły nam mleko i...