"Jabłonie" tekst piosenki
Cleo & Hinol Polska Wersja Lyrics
"Jabłonie"
I znów zakwitają jabłonie
Jabłonie, tęskno tak
Gdy nie ma Ciebie, nie
To mnie jakby mniej
I znów zakwitają jabłonie
Jabłonie, tęskno tak
Gdy nie ma Ciebie, nie
To mnie jakby mniej
Ile tak naprawdę to "na zawsze" jest?
Miałeś być częścią mnie
Zaplatałam wianek z naszych ciał i miejsc
Kwitł dziewiczy sad
Ile tak naprawdę warte słowo jest?
Ile dni? Ile łez?
Ile serc uwierzy potem straci sens?
Kto tak czuł ten wie
Teraz tylko cichy sad
Wiosnę wita, ciebie brak
Przebiśniegi budzą się
A ja wciąż we śnie
I znów zakwitają jabłonie
Jabłonie, tęskno tak
Gdy nie ma Ciebie, nie
To mnie jakby mniej
I znów zakwitają jabłonie
Jabłonie, tęskno tak
Gdy nie ma Ciebie, nie
To mnie jakby mniej
Uczucie, które kwitnie w nas
Jabłoni zakazany owoc
Za słodycz którą w sercu masz
Przyjdzie nam wnet zapłacić słono
Dzisiaj już nie zasypiasz a
A zasypujesz rany solą
Gdy się do życia budzi świat
Witasz go solo, solo
Samotni chociaż mamy siebie obok
I choć to przykre, wierzę w nas
Przecież daliśmy sobie słowo
Że nie podzieli nas nawet Bóg ze sobą
Powiedz ile warta jest kolejna łza?
Ile ich zmieści studnia bez dna?
Powiedz - jesteśmy samotni czy samolubni do cna?
Ile zabijemy w sobie zła
Tyle warci jesteśmy ty i ja
Teraz tylko cichy sad
Wiosnę wita, ciebie brak
Przebiśniegi budzą się
A ja wciąż we śnie
I znów zakwitają jabłonie
Jabłonie, tęskno tak
Gdy nie ma Ciebie, nie
To mnie jakby mniej
I znów zakwitają jabłonie
Jabłonie, tęskno tak
Gdy nie ma Ciebie, nie
To mnie jakby mniej
To mnie jakby mniej
- AZLyrics
- H
- Hinol Polska Wersja Lyrics
You May Also Like
Rychu Peja SoLUfka - "Poszukując Ideału" Imprezowa lubi jazz, zgrabna dama, domatorka
Zwariowana, nimfomanka, uczuciowa, miła w lokach
Górska podróżniczka, przyjaciółka, humanistka
Subtelna, poliglotka, ładna, ruda, dziwna w szpilkach...
Pezet - "Lubię" Czuję się lepiej, kiedy mam w kiermanie forsę
Lubię ją popijać Bolsem i grać koncert
Ty czujesz się lepiej, gdy jest ładna pogoda
Ja pierdolę to czy świeci słońce i walę browar
Tu gdzie dupy myślą,...
Sylwia Grzeszczak - "Karuzela" Czy dla dwóch różnych planet, co kręcą się wciąż
Jest przewidziane spotkanie, czy sięgną swych rąk
Chcę wierzyć w to
Łączy nas wiele spraw, jeszcze więcej dzieli
Być blisko siebie i wciąż nie tak,...
KęKę - "Zrobiłeś To Chłopak" Jestem młody, niegłupi, obrotny i zdolny czego mam niby żałować?
Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry, myślę: Zrobiłeś to chłopak!
Nie chce za to nikogo już dłużej przepraszać, że jestem...
Fonos - "No To Patrz" Nie miałem nic, dziś to już pył gdzieś oddalonego echa
Marzeń nie zmył żaden twój krzyk, co w życiu należy i trzeba
Jak to jest być ciągle tym kimś, kto tylko narzeka, narzeka?
Straciłeś kurs już no...