"Nowy Track (remix)" tekst piosenki
Gedz & Hodak Lyrics
"Nowy Track (remix)"
Zapach jesieni jedyne co czuje znów, leniwy robię się w chuj
Jeździmy sobie po Polsce i dobrze jest póki nie palimy fajek na pół
To się wydaje niewinne, ziomale z towarem latają za winklem
Choć chyba nie wierze to czasem się modle by każdy z nich dobrze tam kończył te misje
Trochę to dziwne, kiedy popije pomysły mam lipne
Nieważne czy wino czy walimy bimber, poważny nie jestem nie bądźcie naiwne
Ty jedynie kwit chcesz, dla mnie mój rap to nie tylko biznes
Ty wchodzisz va banque choć szanse masz nikłe, jak rzucisz ten fach to dam Ci zaliczkę
(Ta)
Wiem ile zabiera ten syf, to droga po schodach na szczyt
Codziennie od nowa rzucam te słowa w zapętlony bit
I taki mam styl, nucisz to w kółko, nie nudzi się nic
Robi się późno, jak pijesz to zdrówko, chcesz zająć się dupką to lepiej jej ślij
Mój nowy track
Mój nowy track
Mój nowy track
Mój nowy track
Jestem Lebronem osiemset ósemek, dziś widzą we mnie interes
Chcą podpiąć się pod moje crew, ale to nie jebany pinterest
Ja i moje NNJL-e, wszystko na gębę, nic na papierek
Zaufani i przyjaciele, reszta nie wchodzi tu wcale jak fele
Co tydzień nowy numer, jakbym miał paranoje
Wyrzucam stare sumy ziomek żeby zaraz robić nowe, nowe
Wychodzę na przeciw i nie czekam aż przyjdzie koniec, nigdy nie szedłem za tłumem, wolę raczej dać się ponieść, co jest
To mój nowy track
To mój nowy track
To mój nowy track
To mój nowy track
To mój nowy track
To mój nowy track
To mój nowy track
To mój nowy track
- AZLyrics
- H
- Hodak Lyrics
You May Also Like
Kartky - "Koszmar Minionego Lata" Kartky, Favst
Dom na skraju niczego Kiedy zabraknie mi Ciebie jak dziś
Wyglądałaś tak ładnie
Czarne Vansy i jeans
Mieliśmy ostatnią szansę, ja wolałem pić
Ja jestem nikim, a nie kurwa jestem jak...
Rasmentalism - "Mucha" Świat się pali, a ja wpadłem po pojarę
Przy gwizdku poszaleć
Drogi do sukcesu równo wyasfaltowane
Zgodnie z planem
Patrzą na mnie tutaj, jakbym właśnie wyszedł z pierdla
I odkopał worek z hajsem...
PRO8L3M - "Przebój Nocy" Agencja Ochrony Garda ostrzega osoby przebywające na terenie giełdy przed kradzieżami kieszonkowymi
Prosimy o zachowanie ostrożności, szczególnie w miejscach zatłoczonych i przy zawieraniu...
Quebonafide - "BUBBLETEA" Tęsknie za Tokio świecącym jak neon
Za Tel'a'vivem białym jak welon
Za Nowym Jorkiem deszczowym jak
W sumie wróciłem dopiero
Za brudną Antananarywą
Choć chcieli oszukać nas na paliwo
Tęsknie za...
Sentino - "Brak Słów" Mała, przestań już
Się obawiać o mnie, bo wzbudzasz strach
Choćby brak mi słów
Wiem tylko, że odpowiem ci tak
Zacząłem pić, zdradzać, grać
Przestałem być, gdy zacząłem ćpać
Puste serce pod niebem...