"Moment" tekst piosenki
Małe Miasta (Jordah & Holak) Lyrics
"Moment"
Kilka minut po dziesiątej, zapomnij o lewej nodze
Wiem, że to jest dziś realne, nie chcę wyjść i nie wychodzę
Z bliska widok jest najlepszy, z bliska widzę każdy pieprzyk
I tylko gdzieś z tyłu głowy coś się zaraz musi spie...
Nie, nie, nie, jest za dobrze, o co kaman
Trzy minuty deszczu #dramat, przepiękne wkurwienie, brawa
Dla tego pana te pierdolone korki z rana
Ale to była najlepsza kawa
"Praca jest, ciesz się" - dziaram słowa matki
Pół jebanego kraju chciałoby tu mieć tak jak ty
Drugie pół tu widzi tylko najlepsze stopklatki
Ale luz, bawi mnie to jak przeinaczacie fakty
Robię wszystko by nie było gorzej
Przez całe moje życie nie poczułem się jak pionek
Całe moje życie twardo biję się o moment
Ale jak już trafiam to wygrywam brawa, jestem koniem
Potem nowego królika gonię i tak nigdy koniec
Całe życie biję się o moment
Moment, moment
Całe życie biję się o moment
Moment, moment
Całe życie biję się o moment
Moment, moment
Całe życie biję się o moment
Moment, moment
Chciałem czegoś więcej niż mogłem od Ciebie dostać
Znam ten problem nie od dziś, jak teksty o Lacostach
Oczekiwania rosną
Myślę, że jestem za mały i widzę dziury w całym
A Niemiec płakał jak sprzedawał
Wyobrażenia, trudno mi się z nimi rozstać
Niepowodzenia nie mogę wpisać w koszta
Mam prawie wszystko czego kiedyś chciałem
Jak patrzę na cały obrazek
Mam prawie wszystko czego, ale
Ale słyszę tylko prawie
Mam parę dziewczyn na liście
Miałem parę dziewczyn na liście
Mam parę dziewczyn na liście, ale przyszły na koncert, kiedy przestałem je wpisywać
Całe życie biję się o moment
Moment, moment
Całe życie biję się o moment
Moment, moment
Całe życie biję się o moment
Moment, moment
Całe życie biję się o moment
Moment, moment
- AZLyrics
- H
- Holak Lyrics
You May Also Like
Guzior - "Eehe" Mati to przechuj
Mati to przechuj jest nadal (EEHE), a obok Krzychu jest wariat
Dużo się przy wódce gada
Byleby bez głupot, lipa mieć za przywódcę gada
Aha, żadne nieprawdziwe słowo nie pada mi z...
O.S.T.R. - "WudźTangClan" Wychodzę z domu, słucham Wu-Tang Clan
Zaczyna się C.R.E.A.M., na uszach czuję dreszcz
RZA pokazał mi, jak żyć, and protect ya neck
Na dzwonku w telefonie miks: "you best protect ya neck"
Wieczór...
Bitamina - "Droga" Idę, i idę, i idę, i idę już dobre parę lat, wprost przed siebie
Krok za krokiem, za krokiem, za krokiem, przede mną drogi szmat, wprost przed siebie
Przez aleje trójlistnej koniczyny i przez...
Belmondawg - "Followup" Kto jest mistrzem gadki
Wpierdalam się w taxi
Jadę, nie wiadomo po co i gdzie
I'm the passenger
Follow-upy, follow-upy
Na ścianie napisy, Poppyn
Kto jest mistrzem gadki
Wpierdalam się w taxi
Jadę,...
Taco Hemingway - "Koła" Felipe, a więc tak. Mamy Warszawę, 5 dni później Katowice. Szybki powrót do WWA i jedziemy do Trójmiasta. Tam dwa razy Sopot, tydzień później dwa razy Wrocław. Potem Lublin, trzy razy Poznań. Kraków,...