Текст пісні "Не Ховай Очей"
"Не Ховай Очей"
Ця ніч така спокійна і ніжна
І тиха, як ніколи ще не була
Вона така блакитна і сніжна
Але собою нас пригорнула
Я тебе щось запитаю
Хоч і знаю відповідь наперед
Я тебе вустами торкаюсь
А твої вуста солодкі як мед
Не ховай очей, не ховай очей
Я вже встигла в них задивитися
Не ховай очей, не ховай очей
Я так хочу в них залишитися
Не ховай очей, не ховай очей
Я вже встигла в них задивитися
Не ховай очей, не ховай очей
Я так хочу в них залишитися
На небі посміхаються зорі
І дивляться як місяць вінчає нас
Напевно це найкраща з історій
Де неймовірно так зупинився час
Я тебе щось запитаю
Хоч і знаю відповідь наперед
Я тебе вустами торкаюсь
А твої вуста солодкі як мед
Не ховай очей, не ховай очей
Я вже встигла в них задивитися
Не ховай очей, не ховай очей
Я так хочу в них залишитися
Не ховай очей, не ховай очей
Я вже встигла в них задивитися
Не ховай очей, не ховай очей
Я так хочу в них залишитися
Не ховай очей, не ховай очей
Я вже встигла в них задивитися
Не ховай очей, не ховай очей
Я так хочу в них залишитися
Не ховай очей, не ховай очей
Я вже встигла в них задивитися
Не ховай очей, не ховай очей
Я так хочу в них залишитися
- AZLyrics
- I
- Iryna Bilyk (Ірина Білик) Lyrics
You May Also Like
Геля Зозуля & Adam - "Особистий Рай" Ти не знаєш, що ховає глибина
Ти не знаєш, скільки на небі зірок
Не вгадаєш
Не вгадаєш мій наступний крок
Я візьму з собою карти і ром
І до тебе пливу крізь бурі і шторм
Ти не знаєш, що в моїй...
YAKTAK - "Уночі" Уночі
Я тобі так просто під гітару
Заспіваю всі свої пісні
Розкажи чому лише про тебе
Написані вони
Я тобі так просто під гітару
Заспіваю аж до темноти
Як зізнатися в всьому не знаю
Уночі
Я тобі так...
Klavdia Petrivna - "Знайди Мене" Я під лавою
Тебе знайду
Через пару років
Ми створим сім'ю
Я дам тобі
Свій телефон
Візьми, будь ласка
Мене в полон
Знайди мене, подзвони
Я пам'ятатиму твої сліди
Знайди мене, подзвони
Я пам'ятатиму...
TNMK (ТНМК) - "Небокрай" Тоді сонце гріло, як востаннє
А я збирав залишки думок
Щоб іще забути, щоб себе відчути
Якого року буде прок
Педаль іде в залізо
Віза є і з ким
Пізно, але визнав
Не вогонь, хоч дим
Це не надовго,...
Ann In Black & МУЛЬТИТРЕК - "Жінка" Кажуть що я трохи дивна
А я просто цікава
Вранці вино ввечері кава
А що не маю права
Усі ми Вишеньки трохи куку
Якщо ви не знали
Та головне щоб наші перці
Це нормально сприймали
Вії фарбую з ротом...