"Ballada O Żonie" tekst piosenki
"Ballada O Żonie"
Ej, kasa leży na stole
[?] czeka na mnie na dole jeszcze
Rytm muzyki ma w sobie
Coś czego nie ma w tobie
Za tą ścianą są ludzie, a ja się ich wcale nie boję
Są to twoi idole, moi byli, ale co tam
Likier, gin, dziwne drogie alkohole
Ładni chłopcy i ładne dziewczyny, uuu
Ale, ale
Nie ma tu mojej żony (Nie ma, nie ma, nie ma)
Nie ma tu mojej żony, (A, a, a) to towar zabroniony
Może którejś się spodobam kiedy będę nawalony, u-u
A jak będę miał żonę, zwiedzę z nią, całą Europę
Po raz drugi, po raz czwarty
Znalazłem tą jedyną, naprawdę to ostatni raz
Ale dlaczego nie ma tu mojej żony?
Minął tydzień, a zostałem bez żony
A jest problem, bo jestem napalony
Może którejś się spodobam kiedy będę nawalony, uuu
A jak będę ją miał, zwiedzimy całą Europę
Wezmę kasy od taty kupię jej nowe Porsche (Aj-aj)
Życie musi mieć smak
Cały czas widzę nas [?]
Piękny las, przed nami i psa nam ucieka, hej
A ty gonisz, gonisz, gonisz go
Żeby nam nie uciekł bo
Bo to ty chciałaś psa, ja chciałem tylko ciebie
Patrzysz na mnie, a ja patrzę na ciebie
W lustrze widzisz mnie, a ja widzę ciebie
Gramy w taką grę, że odważny będzie skakać
A ten który się boi no to może siedzieć (A, a)
Może siedzieć
Może mnie nie wkurzać (A, a)
Może kiedyś, będziesz kimś więcej dla mnie niż kolegą
Raz, dwa, trzy, cztery, ej
Ale, ale
Nie ma tu mojej żony (U, u, u)
Nie ma tu mojej żony, to towar zabroniony
Może którejś się spodobam jak tak będę nawalony
A jak będę miał żonę, zwiedzę z nią, całą Europę
Po raz drugi, po raz czwarty
Znalazłem tą jedyną, naprawdę to ostatni raz
Ale dlaczego nie ma tu mojej żony?
Minął tydzień, a zostałem bez żony
A ja jestem strasznie napalony
Może którejś się spodobam jak tak będę nawalony
Czemu, czemu, czemu, czemu, czemu, ej, czego
No bo, no bo, nie ma, nie ma dżema, dżemu
Wszystko się zagoi kiedyś pewnie po weselu
[?]
Writer(s): Jacek Pala
- AZLyrics
- J
- Jacuś Lyrics
You May Also Like
Dwa Sławy, Gruby Mielzky & Pers - "Airbus" Pierdolony McGregor mnie podciął
Cisza, yeah
Jak Twoja ekipa, ziomek to nie latam
Dzwoni moja miła, wsiadam do Airbusa
Dzwoni moja miła, biorę ją na koniec świata
Skurwysynu, lecę jak na Robercika...
Hodak - "4 Marca" Kiedy się biorę do roboty wszystko inne traci podest
Gdybym tego nie robił dawno straciłbym już głowę
Jak sprzedam ci konsolę to zostanę milionerem
A ty chyba pomyliłeś PS4 z SSLem
Od jutra zbieram...
HAŁASTRA - "Dzień Jak Każdy" Dzień jak każdy, słońce góruje gdzieś nad nami, czas poranny
Zbita piona ze wspólasem, czas nagli
Trasa dobrze znana, mkniemy chwile
Emocji dużo, zero rozmów, tak jak w niemym kinie
Zawsze patrzę...
Kuban - "rubinowe wino" Rubinowe wino wytrawne
Szkło w górę, oby było tak zawsze
Wyrobione stilo na klatce
Dziś na salonach, no aż miło popatrzeć
Rubinowe wino wytrawne
Szkło w górę, oby było tak zawsze
Wyrobione stilo na...
Bitamina - "Wszystko W HD" Siwe włosy nagle widzę srebro
A teraz wszędzie HD przecież jest
Nie bój nic, będę mówił, że to retro
Ja, stacja metro i kubek po kawie
Uśmiecha się każda z nich
Każda o każdej wie wszystko
Mi się nie...