"Ballada O Żonie" tekst piosenki

"Ballada O Żonie"

Ej, kasa leży na stole
[?] czeka na mnie na dole jeszcze
Rytm muzyki ma w sobie
Coś czego nie ma w tobie
Za tą ścianą są ludzie, a ja się ich wcale nie boję
Są to twoi idole, moi byli, ale co tam
Likier, gin, dziwne drogie alkohole
Ładni chłopcy i ładne dziewczyny, uuu

Ale, ale
Nie ma tu mojej żony (Nie ma, nie ma, nie ma)
Nie ma tu mojej żony, (A, a, a) to towar zabroniony
Może którejś się spodobam kiedy będę nawalony, u-u
A jak będę miał żonę, zwiedzę z nią, całą Europę
Po raz drugi, po raz czwarty
Znalazłem tą jedyną, naprawdę to ostatni raz
Ale dlaczego nie ma tu mojej żony?
Minął tydzień, a zostałem bez żony
A jest problem, bo jestem napalony
Może którejś się spodobam kiedy będę nawalony, uuu
A jak będę ją miał, zwiedzimy całą Europę
Wezmę kasy od taty kupię jej nowe Porsche (Aj-aj)
Życie musi mieć smak

Cały czas widzę nas [?]
Piękny las, przed nami i psa nam ucieka, hej
A ty gonisz, gonisz, gonisz go
Żeby nam nie uciekł bo
Bo to ty chciałaś psa, ja chciałem tylko ciebie
Patrzysz na mnie, a ja patrzę na ciebie
W lustrze widzisz mnie, a ja widzę ciebie
Gramy w taką grę, że odważny będzie skakać
A ten który się boi no to może siedzieć (A, a)
Może siedzieć
Może mnie nie wkurzać (A, a)
Może kiedyś, będziesz kimś więcej dla mnie niż kolegą

Raz, dwa, trzy, cztery, ej

Ale, ale
Nie ma tu mojej żony (U, u, u)
Nie ma tu mojej żony, to towar zabroniony
Może którejś się spodobam jak tak będę nawalony
A jak będę miał żonę, zwiedzę z nią, całą Europę
Po raz drugi, po raz czwarty
Znalazłem tą jedyną, naprawdę to ostatni raz
Ale dlaczego nie ma tu mojej żony?
Minął tydzień, a zostałem bez żony
A ja jestem strasznie napalony
Może którejś się spodobam jak tak będę nawalony

Czemu, czemu, czemu, czemu, czemu, ej, czego
No bo, no bo, nie ma, nie ma dżema, dżemu
Wszystko się zagoi kiedyś pewnie po weselu
[?]


Writer(s): Jacek Pala
You May Also Like
Dwa Sławy, Gruby Mielzky & Pers - "Airbus" Pierdolony McGregor mnie podciął Cisza, yeah Jak Twoja ekipa, ziomek to nie latam Dzwoni moja miła, wsiadam do Airbusa Dzwoni moja miła, biorę ją na koniec świata Skurwysynu, lecę jak na Robercika...
Hodak - "4 Marca" Kiedy się biorę do roboty wszystko inne traci podest Gdybym tego nie robił dawno straciłbym już głowę Jak sprzedam ci konsolę to zostanę milionerem A ty chyba pomyliłeś PS4 z SSLem Od jutra zbieram...
HAŁASTRA - "Dzień Jak Każdy" Dzień jak każdy, słońce góruje gdzieś nad nami, czas poranny Zbita piona ze wspólasem, czas nagli Trasa dobrze znana, mkniemy chwile Emocji dużo, zero rozmów, tak jak w niemym kinie Zawsze patrzę...
Kuban - "rubinowe wino" Rubinowe wino wytrawne Szkło w górę, oby było tak zawsze Wyrobione stilo na klatce Dziś na salonach, no aż miło popatrzeć Rubinowe wino wytrawne Szkło w górę, oby było tak zawsze Wyrobione stilo na...
Bitamina - "Wszystko W HD" Siwe włosy nagle widzę srebro A teraz wszędzie HD przecież jest Nie bój nic, będę mówił, że to retro Ja, stacja metro i kubek po kawie Uśmiecha się każda z nich Każda o każdej wie wszystko Mi się nie...