Текст песни "Як Ти Там"
"Як Ти Там"
В моїх думках холод, як і раніше
Місто вже спить і пірнає у тишу
Хлинули спогади, стало тепліше
У моєму серці
Як би я мріяв відчути твій голос
І до світанку відверті розмови
Своє життя розміняти на когось
Не бачу сенсу
Як ти там?
Скільки до тебе питань
Моя самотня холодна планета без тебе не та
Ну як ти там?
Душу вкриває туман
Вже не чекаєш від мене дзвінка і не віриш словам
Поринаю в ніч і с тобою в дим
Накриває біль, коли я один
Хочу с тобою завжди ділити це сонце
Вибачай мала, але маю йти
Моє серце б'ється для іншої
Ти навіть мене не запитаєш, а хто це?
У цій квартирі лиш чути мінор
Все життя то чорне, то біле, як доміно
Мої мотиви - це все, що проходить за вікном
Що іще раз побачусь с тобою, для мене - це сон
Тиша покриває мої мрії
І кожен день я ніби розумію, що тобою хворію
Я завжди залишаюсь с собою сам на сам
Вибачай, що не питаю в тебе, як ти там
Як ти там?
Скільки до тебе питань
Моя самотня холодна планета без тебе не та
Ну як ти там?
Душу вкриває туман
Вже не чекаєш від мене дзвінка і не віриш словам
- AZLyrics
- K
- kavabanga Depo kolibri Lyrics
You May Also Like
GeeGun (Джиган) - "ДНК" Они хотят со мной быть, но я только твой
Любовь без остатка
Мы сходим с ума у всех на глазах
И нам всё не важно
Опять карусель, по телу вновь дрожь
Ещё один день, ещё одна ночь
Ещё один город, я...
MATRANG - "От Луны До Марса" В закатах она
Достала до дна
А в звездах на небе
Летала луна
Искала себя
В холодных тонах
Во снах весна
Внутри зима
И ветрено было, на город падала ночь
Ты, точь в точь…
И медленно крыло, то, что не...
Nurminsky (Нурминский) - "Рассуди" Кхм...
— Здарова, дядя
— Приветствую
— Слушай, история у меня одна есть
Выслушай, родной — и рассуди пацанов, по совести
Рассуди, дядя
Дядя, рассуди
Как оно должно быть — и по совести
Скажи за образ...
FOGEL (ФОГЕЛЬ) - "МАЛОЛЕТНЯЯ ЛЮБОВЬ" На город опустилась тьма и мы одни
На крыше, где никто уж не достанет нас
Смотрю лишь на тебя, мне сложно говорить
Тебе всего 17, но ты так мила
Я крепко тебя за руки беру, но тебе пора домой
Я тебя...
Xcho - "Лондон" Не пали меня...
Rain, не пали меня, я тебе не London
Нет в карманах правды
Не спасет и даже phantom
Просто не горюй
Тут все идет, так как надо
Кто не верил в чудо
Точно не верил и гадам
Rain, не...