Текст песни "Не Залишай"
"Не Залишай"
(feat. Nazar Zakharko)
Ти мене з собою забирай
Тільки ти і я це запам'ятай
Я буду поряд завжди, не забувай
Ти моє серце, мила, не залишай
Ти мене з собою забирай
Тільки ти і я це запам'ятай
Я буду поряд завжди, не забувай
Ти моє серце, мила, не залишай
Ти тримай мене за руку
Зігрівай ти мою душу
Забирай мене
Туди, де не знадуть
Повір для тебе
Вночі світло я знайду
Тебе я, ніжно, люблю
Тебе я не відпущу
Ти мене з собою забирай
Тільки ти і я це запам'ятай
Я буду поряд завжди, не забувай
Ти моє серце, мила, не залишай
Ти мене з собою забирай
Тільки ти і я це запам'ятай
Я буду поряд завжди, не забувай
Ти моє серце, мила, не залишай
І ночі, і дні пролетять мов хвилини
Довіку ми разом
Ми цілого дві половини
Для тебе я світ побудую
До тебе зрублю всі замки
З тобою у всесвіт порину
Де будемо лиш я і ти
Ти мене з собою забирай
Тільки ти і я це запам'ятай
Я буду поряд завжди, не забувай
Ти моє серце, мила, не залишай
Ти мене з собою забирай
Тільки ти і я це запам'ятай
Я буду поряд завжди, не забувай
Ти моє серце, мила, не залишай
- AZLyrics
- K
- kavabanga Depo kolibri Lyrics
You May Also Like
BOTASHE - "Там Де" Вимикаю свій телефон
Бо для мене кайф коли вдвох
Та ми ніби зникли з тобою
Не відволікає ніхто
Вимикаю свій телефон
Бо для мене кайф коли вдвох
Та ми ніби зникли з тобою
Не відволікає ніхто
Там де...
VERBEE - "Обнимай" Молчи и обнимай меня крепче
Молчи и обнимай меня крепче
И обнимай меня крепче
Просто молчи
Миллион проблем
Не сплю, не ем
Я мучаюсь голодом
От неё веет лишь холодом
Эти звонки были просто поводом...
Kravz (Кравц) & Gio Pika (Гио Пика) - "Где-То Там" Где-то там вдали ты опять не спишь
А в твое окно, гонит март дожди
Гонит прочь все сны, шум его воды
В той воде года, а в годах следы
Где-то там вдали столько пустоты
Где всему виной только я и ты
Я...
Dabro - "Мой Путь" Мой путь непростой, но я всё равно иду
Навстречу ветер и метели мне метут
Из всех дорог я выберу одну
И с каждым шагом набираю высоту!
А я всё так же верю в чудеса
Так же скучаю по родным местам
Где...
MiyaGi x Endspiel (Эндшпиль) - "In Love" Еа! Кто тут? Кто тут? Кто тут? Кто тут, а?
Кто тут панда? Трек не антракт и не мантра
I am God bless, точно не пропаганда
I am God bless in the hood, bloody
In the sun, Hollywood so funny
Вместо...