Текст пісні "Плач"
TUMAZAR & Kazhanna (Кажанна) Lyrics
"Плач"
Плач-плач-плач-плач
З тобою ми мрійники
Ми схожі, як двійники
Один ритм, дві руки
Але цього замало
Пропущений виклик
Спалахуєш, як сірник
Твій голос завжди, як будильник
Але цього замало
Туш тече, на мені строката сукня, тікаю вночі
Називай мене безумною, лий бензин
Скажи, що я божевільна, та ти зовсім один
Я почуваюся сильною
В твоєму саду я бліда поганка
Всі твої сльози — моя забаганка
Усе, що було, лише приманка
Плач-плач-плач-плач
Вибачень не буде (Ти переживеш)
Байдуже, що подумають люди (Пекельно байдуже)
Згадуй мої губи, такі безжальні, що
Що висмоктали твою кров
Я й не уявляв життя без болю
Я видалю всі фото і ставлю паролі
Це було давно, драми не треба
Розбив моє вікно, лишив ціле небо
Плач-плач-плач-плач
Oh baby, ні, мені цього замало
Плач-плач-плач-плач
Oh baby, ні, мені цього замало
Не в тому річ, що за-ра-з ніч
Ця темрява з'являється усюди
Де є ти, мені нести (На плечах своїх)
Тягар цей легше, ніж пустити
Вибачень не буде (Ти переживеш)
Байдуже, що подумають люди (Пекельно байдуже)
Згадуй мої губи, такі безжальні, що
Що висмоктали твою кров
Я й не уявляв життя без болю
Я видалю всі фото і ставлю паролі
Це було давно, драми не треба
Розбив моє вікно, лишив ціле небо
Плач-плач-плач-плач
Oh baby, ні, мені цього замало
Плач-плач-плач-плач
Oh baby, ні, мені цього замало
Знову зникнеш у метро
Сльози ллються, як Дніпро
Сміт завмер, пустий вагон
Як забути нам цей сон?
Сум сховай, дістань вино
Скоро буде все одно
А в зіницях забуття
Зірки-зірки мерехтять
- AZLyrics
- K
- Kazhanna (Кажанна) Lyrics
You May Also Like
KHAYAT - "В Кінці Греблі Шумлять Верби" В кінці греблі шумлять верби
Що ти насадила
Нема того козаченька
Що ти полюбила
Полюбила
Полюбила
Полюбила
Ой немає козаченька
Поїхав за Десну
Рости, рости, дівчинонько
На другую весну
Росла,...
The Hardkiss - "Make-Up" My make-up is my armour
My dress is like the paramour
You wanna be my mover
And I want to feel you more and more
My make-up is my armour
My dress is like the paramour
You wanna be my lover
Don't you...
DOROFEEVA - "вотсап" Привіт, тільки не в губи
Бо одразу ридати я буду
А люди, налякані люди
Наче забуті споруди
Обійми мене міцно-міцно
Тримай мене, тисни-тисни
Чи є моє місто-місто?
Чи воно ще моє?
Вона його питала і...
MOLODI - "краплями" Світло
У місті наче зникло
Ми з тобою не звикли
Засинати не разом
Темно
І ми з тобою окремо
Тихо та ніби чемно
Забуваєм усе з часом
Загубили ми
Згадки про минулі дні
І про нескінченні ночі
В яких...