"W NOCY" tekst piosenki

"W NOCY"

100% Kaptur

Ona ma wzrok, jakby była po czymś
Trochę zdarty głos, to przez papierosy
Platynowy blond, no i talia osy
Wiem, że tylko kocha mnie w nocy, w nocy
Ona ma wzrok, jakby była po czymś
Trochę zdarty głos, to przez papierosy
Platynowy blond, no i talia osy
Wiem, że tylko kocha mnie w nocy, w nocy

Ona ma wzrok, jakby była po czymś
Po wczorajszej nocy lekki niedosyt
Mamy połowę lipca i już stała o czwartej
Mówi mi bliżej, kiedy przykładam kartę, oh (Yeah)
Myślałem, że Cię drasnę
A na taką ranę nie wystarczy tylko plaster (Plaster)
Drożej jak do Berman na szyi, a na palce
Wrzucam te pierścionki, tak jak kastet

Ona nie myśli za długo, kiedy mi mówi: "na zawsze"
Ochroniarz chwyta za rękę, pyta gdzie zgubiła opaskę
Gdy przechodzę przez bramkę (Gdy przechodzę przez bramkę)
Twe oczy są na mnie (Twoje oczy są na mnie)
Twoje oczy są (Ona ma, ona ma, ona ma)

Ona ma wzrok, jakby była po czymś (Po czymś)
Trochę zdarty głos, to przez papierosy
Platynowy blond, no i talia osy
Wiem, że tylko kocha mnie w nocy, w nocy
Ona ma wzrok, jakby była po czymś
Trochę zdarty głos, to przez papierosy
Platynowy blond, no i talia osy
Wiem, że tylko kocha mnie w nocy, w nocy
Ona ma wzrok (Po czymś...)
Trochę zdarty głos, to przez papierosy
Ona ma wzrok, jakby była po czymś
Trochę zdarty głos, to przez papierosy
Platynowy blond, no i talia osy
Wiem, że tylko kocha mnie w nocy, w nocy (W nocy...)

Ona nie myśli za długo, kiedy mi mówi: "na zawsze"
Ochroniarz chwyta za rękę, pyta gdzie zgubiła opaskę
Gdy przechodzę przez bramkę (Gdy przechodzę przez bramkę)
Twe oczy są na mnie (Twoje oczy są na mnie)
Twoje oczy są (Ona ma, ona ma, ona ma)

Ona ma wzrok, jakby była po czymś (Po czymś)
Trochę zdarty głos, to przez papierosy
Platynowy blond, no i talia osy
Wiem, że tylko kocha mnie w nocy, w nocy
Ona ma wzrok, jakby była po czymś
Trochę zdarty głos, to przez papierosy
Platynowy blond, no i talia osy
Wiem, że tylko kocha mnie w nocy, w nocy

Kinny, Kinny, Kinny
Kaptur
W nocy
100% Kaptur


You May Also Like
WHITE WIDOW - "Rip King Von" Ya, R.I.P. King Von Zabieram ją na blok, leję na nią sok Zapodaje go, to mi daje moc Moje żniwa dziwko, zbieram plon R.I.P King Von Mój ziom kozak, a twój to jest pion Nie zaglądaj suko, boli kutas...
olszakumpel - "krzyż" Śmieję się ze wszystkimi Płaczę sam w ciszy Gdy znów dałem cząstkę siebie Ale jak zwykle na darmo Składam kciuki w mały krzyżyk Może Bóg w końcu usłyszy Że chcę życia zasmakować Nie się kurwa na nie...
Deemz - "I Took A Pill In Remiza" Ten towar jest za mocny, lepiej go nawet nie próbuj Okej, witamy serdecznie 23 września Imieniny Grażyny i Łukasza Dedykacja była za stówkę ale pozdrawiam Wszystkie łapy w górę! To na tej bibie, to...
Trill Pem - "ICE" Ice mieć na szyi, wiesz, co się kroi Zimno, tak bardzo, to metal mnie chłodzi Nie wiem jak to sobie wyobrazić jak to będzie Choć złoto mam na szyi, no to pragnę mieć więcej Ice mieć na szyi, wiesz,...
Jan-Rapowanie - "TRYB SAMOLOTOWY" Tracę tyle czasu na drodze do bycia wielkim Czasem boje się, że bliskich docenię, widząc ich groby Już się gubię w tym od czego robię przerwy Mój najlepszy ziomek to znów tryb samolotowy Tracę tyle...