Текст пісні "Темно-синій"
KOLA & Geed Lyrics
"Темно-синій"
Я дві пори в тобі люблю
Ці дві пори - як цвіт осінній
Де твої губи і вуста
Де час розлуки не настав
Де почалося все і погляд темно-синій
Люблю ту пору
До неї, як до пісні
Ту пору благовісну
Схиляю свою голову я біля твоїх ніг
Я вся із щастя! І з тобою
Біль з розлукою німою
Нелюбові чорна даль
Ще не вітається печаль
Де почалося все з тобою
І не поверне навпаки
І де вітаються з любов'ю
Печалі, болі і роки
Я дві пори в тобі люблю
Ці дві пори - як цвіт осінній
Де твої губи і вуста
Там час розлуки не настав
Де почалося все і погляд темно-синій
Як біля вогнища любов повільноплинна
Слова пахнуть, як дитина
Де вже не скажеш так чи ні
І ця пора в пітьмі
Ти вже не з щастя! І з тобою
Біль з розлукою німою
Нелюбові чорна даль
Вже не вітається печаль
Де почалося все з тобою
І не поверне навпаки
І де вітаються з любов'ю
Печалі, болі і роки
Де почалося все з тобою
І не поверне навпаки
І де вітаються з любов'ю
Печалі, болі і роки
Я дві пори в тобі люблю
Ці дві пори - як цвіт осінній
Я дві пори в тобі люблю
Ці дві пори - як цвіт осінній
Де твої губи і вуста
Там час розлуки не настав
Де почалося все і погляд темно-синій
- AZLyrics
- K
- KOLA Lyrics
You May Also Like
Say Mo - "Bizben Birge (TEBIREN)" Будет жаркий Август
One night, мир на паузу
Juzz-ға мың адам қосылмақпыз
Бірге әндетуге шаршамайды аузың
Тебіренуден күш табасың
Под мощным бассом шайқалады басың
Бәрін ұмытасың, это безопасно...
Khrystyna Soloviy (Христина Соловій) - "Тримай" Як тобі сказати, без тебе не можу спати
І місяць по кімнаті розкинув сатин
Очі тобі зав'яжу і серце своє покажу
Тобі про все розкажу з настінних картин
Тримай мене міцно одною рукою, -
Так сильно і...
Wellboy - "Додому" Сльози, сльози
Першою росою
Повернусь додому
Я обов'язково
У батьківській хаті
Яскравіші зорі
Вчила мене мати
Співала колискову
Із маленького стульчика рано
Виростає велика сцена
І весь зал пульсує...
SKOFKA - "Чути Гімн" В небі чистому чути грім
В небі свист, але чути гімн!
В небі чистому мутний дим
Гори тріск, але чути гімн!
В небі чистому чути грім
В небі свист, але чути гімн!
В небі чистому мутний дим
Гори тріск,...
NK - "Коли Мине Війна" Ой-на, ой-на
Ой-на, ой-на
Ой я знаю
Людям важко
Я закриваю руками очі
Я так робила тисячі разів
Я так відчути тебе знову хочу
Я чути хочу твій рідний спів
Ой-на, ой-на
Жито зелене
Ой, не можу жити...