Текст пісні "Каблучка"
"Каблучка"
І знову ти — невчасно, невлучно
Хтось інший одягнув ту каблучку
І ти замучений, засмучений
Бо я заручена, заручена
І знову ти — невчасно, невлучно
Хтось інший одягнув ту каблучку
І ти засмучений, засмучений
Бо я заручена, заручена
Ти приходив і знов зникав
Ти неначе вечірній привид
Обіцяв щось і дарував
Але потім — направо-наліво
Ти казав мені щось про любов
І тримав мене ніжно за ручку
Але ти вже запізно прийшов
Бо у мене на пальці каблучка
І знову ти — невчасно, невлучно
Хтось інший одягнув ту каблучку
І ти замучений, засмучений
Бо я заручена, заручена
І знову ти — невчасно, невлучно
Хтось інший одягнув ту каблучку
І ти засмучений, засмучений
Бо я заручена, заручена
Усе даремно
Бо мій підмізинний
Одягнутий в біле золото
Усе даремно
Бо мій підмізинний
Вже заручений
Серце розколоте
Сумно на душі
Бо ми вже такі чужі
І сумно на душі
Тому більше не пиши
Сумно на душі
Бо ми вже такі чужі
І сумно на душі
Тому більше не пиши
І знову ти — невчасно, невлучно
Хтось інший одягнув ту каблучку
І ти замучений, засмучений
Бо я заручена, заручена
І знову ти — невчасно, невлучно
Хтось інший одягнув ту каблучку
І ти засмучений, засмучений
Бо я заручена, заручена
- AZLyrics
- K
- KOLA Lyrics
You May Also Like
YAKTAK - "10 Поверхів" Десять поверхів
Слухали мій спів
Під твоїм балконом концерт
Я чекав всі дні
Хоч би у вікні
Побачити твій силует
Спогад старий
Як проводжав тебе до дверей
І сусідки з верхніх поверхів
Випадкові...
DOVI - "Чекатиму" Я бачу сни
І читаю зі снів
Поясни
Чого не зрозумів
Самота
Обіймає і тихо питає
Чи ти та, чи не та
Чи та...
А я чекатиму стільки, скільки треба
Я чекатиму лише на тебе
Я чекатиму, буду тримати небо...
MamaRika - "Сину" Обійматиму тебе, мій сину
Я заради тебе крила скину
Я заради тебе гори здвину
І я буду в твому серці постійно
Обійматиму тебе, мій сину
Навіть коли полетять ножі в спину
Бо нікого ще до тебе так...
Ann In Black - "По Лініях Долонь" Доки гай шумить
Доки б'ється серце
Доки гай шумить
Доки б'ється серце
Палала лампа за темним вікном
Відверті розмови
За білим вином
Ми ледве знайомі та вже заодно
І не розбіжимося як стане видно...
Domiy - "Тепло Так" Очима ми, очима ми
На всі питання вже відповіли
Комусь вони такі гіркі
Нам найсолодші на Землі
З тобою тепло так
З тобою тепло так
Я ніби забула, що надворі вже зима
З тобою спинити час
З тобою...