Текст пісні "Лети (Earth, Wind And Fire)"
"Лети (Earth, Wind And Fire)"
Ти, ти мене прости
За те що я, я був не тим
Не тим, хто переверне
Світ з нiг на голову, але...
Але ти, ти мене прости
За нічні пости
І за листи, що були пусті
Ти мене прости!
Лети, лети, не забувай
На небі точно знають
Я тебе кохаю!
І нам знов заграє
Earth, Wind and Fire
Earth, Wind and Fire
Все, все би я вiддав
За те щоб час належав нам
Щоб нам нагадали знов
Про щiристь наших рiзних мов
Але ти, ти мене прости
За нічні пости
І за листи, що були пусті
Ти мене прости!
Лети, лети, не забувай
На небі точно знають
Я тебе кохаю!
І нам знов заграє
Earth, Wind and Fire
Earth, Wind and Fire
Лети, лети
Лети, лети
Лети, лети, не забувай
На небі точно знають
Я тебе кохаю!
І нам знов заграє
Earth, Wind and Fire
Earth, Wind and Fire
Лети, лети, не забувай
На небі точно знають
Я тебе кохаю!
І нам знов заграє
Earth, Wind and Fire
Earth, Wind and Fire
Earth, Wind and Fire
Earth, Wind and Fire
Earth, Wind and Fire
- AZLyrics
- K
- Kozak System Lyrics
You May Also Like
SKOFKA - "СІРНИК" Я тут на довго бо дав собі слово
Повільно, але зробить це на совість
Ця музика йога, влюбивсь випадково
Я вірю комусь піде це на користь
Попробуй на смак, це для тебе звариив
По рецепту забацав і на...
DOROFEEVA - "вотсап" Привіт, тільки не в губи
Бо одразу ридати я буду
А люди, налякані люди
Наче забуті споруди
Обійми мене міцно-міцно
Тримай мене, тисни-тисни
Чи є моє місто-місто?
Чи воно ще моє?
Вона його питала і...
MBreeze - "Доні" Доню, ти спи, спи солодко
Скажеш потім, як у своїм сні
Бачила дім, там як завжди рідні були всі
А за вікном грім втече і знов розквітне вся
Наша земля
Тату, тату, мені страшно!
Почалась війна?......