Текст пісні "Не Питай"
"Не Питай"
Не питай
Де я був, коли тобі було так солодко
Де я був, коли тебе таку незайману
Підіймали вище неба
Тільки сам на сам
Хіба не там
Просто мені
Так хочеться
Бути там, де і ти
Так хочеться
Жити в тебе в полоні
І бачити
Як тікають від мене сни
У твої долоні
Просто мені
Так хочеться
Бути там, де і ти
Так хочеться
Жити в тебе в полоні
І бачити
Як тікають від мене сни
У твої долоні
Не питай
Чи бувало так, що я не міг заснути сам
Я стояв і лиш дивився, як ховає дощ
Все що сказано тобою
Всі твої сліди
Бо так завжди
Просто мені
Так хочеться
Бути там, де і ти
Так хочеться
Жити в тебе в полоні
І бачити
Як тікають від мене сни
В твої долоні
Просто мені
Так хочеться
Бути там, де і ти
Так хочеться
Жити в тебе в полоні
І бачити
Як тікають від мене сни
У твої долоні
Просто мені
Так хочеться
Бути там, де і ти
Так хочеться
Жити в тебе в полоні
І бачити
Як тікають від мене сни
В твої долоні
Writer(s): Вакарчук Святослав
- AZLyrics
- L
- LAUD Lyrics
You May Also Like
CHEEV - "Що Це В Нас" Що це в нас?
Беспорадна iстота
Яка не може втекти
Яка не може відповісти
Що це в нас?
Якась тиха обида
Що все пiйшло в нікуди
Забутий шлях назавжди
Але не ти
Що це в нас
Знаходиться пiсля кохання?...
TESLENKO & SLAVA KAMINSKA - "Обіцяю" У твої двері зайшла зима
І колір морозу тебе не лякає
Згадаю, якою вона була
І від сліз вже сніг і не розтане
Згадаю тебе і накриє зима
Але холоду я не відчуваю
Зустріти таку, як я
Але загубити...
Okean Elzy (Океан Ельзи) - "Коли Ми Двоє" Коли ми двоє, а ніч лише одна
Коли ми двоє, а ніч лише одна
Лети до неба і падай аж до дна
Коли ми двоє
Коли ми двоє, а ніч одна
Моє бажання немов натягнута струна
І непомітно зникає біль
І пахне...
Volodymyr Dantes - "Я Виховую Дітей" Я забуду написати
Як проходить мій день
Я забуду привітати
Маму в ювілей
Я обрана Богом
Бо тому що фром юкрейн
Але трохи я в зайобі
Бо виховую дітей
В один голос
Всі навколо говорили
Що все буде...
VLADA K & KOLA - "Вірте Люди У Дива" Маленька я
Сказала б собі дорослій
Не припиняй вірити у дива
Ні коли літо, ні коли осінь
Доросла я
Сказала б собі маленькій
В світі багато-багато зла
Не втрать своє світло руденьке
На повторі знову...