Текст пісні "Зіграємо В Любов"
"Зіграємо В Любов"
Крилами махнула доля й під дощем
Любов зустріли ми
Твій погляд серце моє наскрізь
Наче стрілами
Під цими зливами
Стиглими плодами падали з тобой
Ночами тихими
І ледве взявшись ми за руки
Десь під стріхами
Коханням дихали
Давай зіграємо в любов без меж
Не зізнаєшся але хочеш теж
Давай ми знімемо з бажань арешт
Це нам так треба
Я обпектися більше не боюсь
Знаю на смак тепер любов твою
Вона зігріла в неба на краю
Під теплим пледом
Два життя злилися в танці, аби вже не розставатися
На цій планеті ми знайшлись, на цій локації
В цих декораціях
Ти і я зірки ловили і бажання, шепотіли знов
Щоб за основу все життя була одна любов
Була одна любов
Давай зіграємо в любов без меж
Не зізнаєшся але хочеш теж
Давай ми знімемо з бажань арешт
Це нам так треба
Я обпектися більше не боюсь
Знаю на смак тепер любов твою
Вона зігріла в неба на краю
Під теплим пледом
Давай зіграємо в любов без меж
Не зізнаєшся але хочеш теж
Давай ми знімемо з бажань арешт
Це нам так треба
Я обпектися більше не боюсь
Знаю на смак тепер любов твою
Вона зігріла в неба на краю
Під теплим пледом
- AZLyrics
- M
- Maksym Borodin (Максим Бородін) Lyrics
You May Also Like
NЮ - "Как Же Мы" Как же я без тебя
Как же ты без меня?
Помню, подошёл — ты мне нравишься
А она в ответ: «Ты не справишься»
Как же мы, как же мы
От зимы до зимы
Я ведь стал твоим, и ты моя
Что же мы творим, любимая?...
BURLA & Dima PROKOPOV - "Хто Вона" І хто вона
Невже приворожила красива неземна
Залишу в пам'яті як присмаки вина
І хто вона
Чому це так важливо я сплутав імена
Ти тільки в пам'яті і це моя вина
Я чесно вірю що ми якось зустрінемось...
Akmal' - "Птицы" Птицы давно улетели
Ну-ка, давай с тобой поговорим
О том, что покоя лишило и спать не давало
Сжимая в груди, храним
Тепло, что дарили друг другу, но кажется мало
Мечтал по ночам я о нас, шептал тебе...
MELOVIN - "я горю не згораю" За гудком іде гудок
Майже ранок – я не сплю
І до тебе мій дзвінок
Свідчить те, як я люблю
Я не знаю правил гри
Бо для мене це не гра
Чую я твоє «алло»
Тож зізнатися пора
Я горю – не згораю, я...
kavabanga Depo kolibri - "Чёрные облака" Быть ближе к тебе на шаг
В прокуренных улицах
Мне больше нечем дышать
Ты с кем-то на брудершафт
И черные облака
Скорей поджигай фитиль
Надеяться некогда
Я снова уйду один
Мне свободы хочется
Полетом...