Текст пісні "На Руках"
"На Руках"
Я в тебе на руках засну
Ти в мене в голові
Ти в мене на очах сльозами
Я в тебе в крові
Я в тебе на руках засну
Ти в мене в голові
Я в снах часто падаю
Так що мене лови
Не аналізуй мене
Не записуй мене у свій досвід
Лови мене, коли заносить
Люби мене просто
Як Бог любить вітер і сосни
Стираємо кроси
Об цей світ
Зливаємо сльози в водойми
І ріжемо коси
А треба лиш встати о шостій
Зустріти світанок разом
І цього вже досить
Я в тебе на руках засну
Ти в мене в голові
Ти в мене на очах сльозами
Я в тебе в крові
Я в тебе на руках засну
Ти в мене в голові
Я в снах часто падаю
Так що мене лови
Лови мене, коли я падати буду
Ти вмієш літати
Я бачу тебе в очах нашого сина
Він схожий на тата
Коли вітер шумить ти - і стіни, і стеля
Що можуть сховати
Мене заспокоїш завжди
Коли починає хитати
На руках твоїх
На руках твоїх
На руках твоїх
Дай заснути
Бо в руках твоїх
Бо в руках твоїх
Наше теперішнє, минуле і майбутнє
Я в тебе на руках засну
Ти в мене в голові
Ти в мене на очах сльозами
Я в тебе в крові
Я в тебе на руках засну
Ти в мене в голові
Я в снах часто падаю
Так що мене лови
Я в тебе на руках засну
Ти в мене в голові
Ти в мене на очах сльозами
Я в тебе в крові
Я в тебе на руках засну
Ти в мене в голові
Я в снах часто падаю
Так що мене лови
Writer(s): Mamarika, іван клименко
- AZLyrics
- M
- MamaRika Lyrics
You May Also Like
YAKTAK - "Не Мовчи" Лиш прошу не мовчи
Бо мовчання вбивало нас
Так бувало із нами не раз
Час рух спинив
Засинали спина до спини
Не мовчи!
Говори мені свої "але"
Говори про пусте й про головне
Щоб більше ми
Не спали...
KHAYAT & ROXOLANA - "Тану" Ми ловили нескорені хвилі
Поза виміром знаних стихій
Де розкидані на небосхилі
Тільки залишки наших надій
Не торкнутись тебе непомітно
Поки морок безодні мовчить
Я колись віднайшов твоє світло
Що...
Jamala - "Хай Буде Так, Як Хочеш Ти" Хай буде, хай буде так
На мокрому склі машини
Малюємо пальцем дивні речі
Кожен втікає від самого себе
І сам себе штовхає в плечі
На вікні незрозуміло нікому
Пишем те, що так важко сказати
Де взяти...
MONATIK - "ART Оборона" (Ми вистоїмо)
(Ми вистоїмооо)
(Ми вистоїмо)
(Як би не ламали)
(Лякали, ти знаєш)
(Все одно)
(Ми вистоїмо)
(Ми вистоїмо)
(Ми вистоїмо)
Хто там ще хоче відвертого прочухана?
Зачекай, зачекай я не...
CHEEV - "Іминімі" Все сказано
І зроблено, тоді
Що дотепер тримає?
Зробити крок
Занадто ми слабкі
Даремно час минає
Розумієш
Коли немає більше слів
Не треба мучити один одного
Пройдено
I ми німі
Бо що нам тоді казати...