Текст пісні "Пробач"

VovaZiLvova & KRUTЬ Lyrics

"Пробач"

Пробач, якщо знову приношу жалі
Пробач, якщо спогади кличуть, мов журавлі
Пробач, якщо знову приношу жалі
Пробач, якщо спогади кличуть, мов в небі журавлі

Пробачення прошу, знову у тебе пробачення прошу
Сам себе питаю: "Скільки можна?" Сам собі кажу: "Не вивожу"
Обіцяв тобі світ підкорити, себе підкорити не зміг
Нарішав тобі літо, щоб цілий рік було — забув, як ти любиш снiг
А ти все пробачаєш, я інколи злюсь через це іще дужче
Замість того, щоб злитись на себе — ось вона наглість кричуща
Та на себе не годен уже, на жаль, не попускає навіть плач
Варіантів лишилось крапаль, знову попрошу: "Пробач"

Пробач, якщо знову приношу жалі
Пробач, якщо спогади кличуть, мов журавлі
Пробач, якщо знову приношу жалі
Пробач, якщо спогади кличуть, мов в небi журавлі

Кажеш, шо знаєш тепер, чому в нас спочатку так довго не було побачень
Бо я кандидат у майстри спорту з просіння пробачень
Всесвіт хотів тебе застерегти від інфантильних цих тупняків
Але тепер мусим далі гребти, бо вже давно ми заплили за всі буйки
Така-от історія, в якій ми з тобою головні герої
Хочеться фантасмагорію, та наразі лиш серiальчик виходить
Непересічний і неочікуваний, як ця рима остання
Добре, шо приспiв душевний, про життя і кохання
Кохання без шансів на себе візьму
В повільному танці тебе обійму
У твоїх долонях я — вільний птах
Мій горизонт починається на твоїх устах

Пробач, якщо знову приношу жалі
Пробач, якщо спогади кличуть, мов журавлі
Пробач, якщо знову приношу жалі
Пробач, якщо спогади кличуть, мов в небі журавлі


You May Also Like
Nikow - "вірив і молив" Часу вже не існує, в нас немає годинників Я прихильник усього, що не купиш, і ніяк не роздивишся Ця наслуханність знищує ступор, вона зібрана крихтами Я розумію що мій голос для неї як з рупора, м,...
100lytsia (100лиця) - "На Пафосі" Ти така на пафосі На на пафосі А я до тебе На зеленому ланосі Така на пафосі А я на ланосі Ми цілувалися На нашій лавочці А я хотів Твої губи як мед А ти дивилась Так не наче Це кращий момент І ти...
MamaRika - "Prolisky" А там за пагорбом сідає сонце Люди питають: хто ці двоє, хто це? Сидять у тиші до самої ночі Вони б сказали, та не хочуть За них все скажуть очі Він покохав її повесні Бо її очі мов проліски,...
Antytila (Антитіла) - "Все Красиво" Ой люди-люди, істерія така – І Манхеттен, і Бруклін танцює гопака Топ-менеджери Apple і вся богемна туса Знімає вдома кеди і одягає вуса Вуса в козака, шаблюка металева І навіть сама Британська...
OSTY & Klavdia Petrivna - "Не Лякай" А ми розтанем з тобою вночі Ти кохай мене, не мовчи Все буде добре, тільки don't cry Вітер, не лякай мене, не лякай А ми розтанем з тобою вночі Ти кохай мене, не мовчи Все буде добре, тільки don't...