Текст пісні "Пробач"
VovaZiLvova & KRUTЬ Lyrics
"Пробач"
Пробач, якщо знову приношу жалі
Пробач, якщо спогади кличуть, мов журавлі
Пробач, якщо знову приношу жалі
Пробач, якщо спогади кличуть, мов в небі журавлі
Пробачення прошу, знову у тебе пробачення прошу
Сам себе питаю: "Скільки можна?" Сам собі кажу: "Не вивожу"
Обіцяв тобі світ підкорити, себе підкорити не зміг
Нарішав тобі літо, щоб цілий рік було — забув, як ти любиш снiг
А ти все пробачаєш, я інколи злюсь через це іще дужче
Замість того, щоб злитись на себе — ось вона наглість кричуща
Та на себе не годен уже, на жаль, не попускає навіть плач
Варіантів лишилось крапаль, знову попрошу: "Пробач"
Пробач, якщо знову приношу жалі
Пробач, якщо спогади кличуть, мов журавлі
Пробач, якщо знову приношу жалі
Пробач, якщо спогади кличуть, мов в небi журавлі
Кажеш, шо знаєш тепер, чому в нас спочатку так довго не було побачень
Бо я кандидат у майстри спорту з просіння пробачень
Всесвіт хотів тебе застерегти від інфантильних цих тупняків
Але тепер мусим далі гребти, бо вже давно ми заплили за всі буйки
Така-от історія, в якій ми з тобою головні герої
Хочеться фантасмагорію, та наразі лиш серiальчик виходить
Непересічний і неочікуваний, як ця рима остання
Добре, шо приспiв душевний, про життя і кохання
Кохання без шансів на себе візьму
В повільному танці тебе обійму
У твоїх долонях я — вільний птах
Мій горизонт починається на твоїх устах
Пробач, якщо знову приношу жалі
Пробач, якщо спогади кличуть, мов журавлі
Пробач, якщо знову приношу жалі
Пробач, якщо спогади кличуть, мов в небі журавлі
- AZLyrics
- M
- Maryna Krut Lyrics
You May Also Like
Nikow - "вірив і молив" Часу вже не існує, в нас немає годинників
Я прихильник усього, що не купиш, і ніяк не роздивишся
Ця наслуханність знищує ступор, вона зібрана крихтами
Я розумію що мій голос для неї як з рупора, м,...
100lytsia (100лиця) - "На Пафосі" Ти така на пафосі
На на пафосі
А я до тебе
На зеленому ланосі
Така на пафосі
А я на ланосі
Ми цілувалися
На нашій лавочці
А я хотів
Твої губи як мед
А ти дивилась
Так не наче
Це кращий момент
І ти...
MamaRika - "Prolisky" А там за пагорбом сідає сонце
Люди питають: хто ці двоє, хто це?
Сидять у тиші до самої ночі
Вони б сказали, та не хочуть
За них все скажуть очі
Він покохав її повесні
Бо її очі мов проліски,...
Antytila (Антитіла) - "Все Красиво" Ой люди-люди, істерія така –
І Манхеттен, і Бруклін танцює гопака
Топ-менеджери Apple і вся богемна туса
Знімає вдома кеди і одягає вуса
Вуса в козака, шаблюка металева
І навіть сама Британська...
OSTY & Klavdia Petrivna - "Не Лякай" А ми розтанем з тобою вночі
Ти кохай мене, не мовчи
Все буде добре, тільки don't cry
Вітер, не лякай мене, не лякай
А ми розтанем з тобою вночі
Ти кохай мене, не мовчи
Все буде добре, тільки don't...