"SUNTEȚI COPIII MEI" versuri
"SUNTEȚI COPIII MEI"
Zici că-i muzică de înmormântare a lu' mă-ta
It's a evil world we live in, but hey I'ma keep living and loving life
Să mor io
Verde-n cap și solo am în pulă am sânge
Pariez că dacă dau de tine, familia îți plânge
Te-ai jurat strâmb ca dinții tăi, zdreanțo, pe mă-ta mare
Zi-ne cine ți-a umblat la cur în închisoare
Se termină și anu' ăsta și tot la muie v-o luați
De la mine și cu frații mei și plus ai noștri tați
O melodie-i doar o piesă, da' și-aici știți că vă toc
Înainte de fapte, închideți live-u' pe TikTok
Doamne, m-am trezit, până acum, parcă am stat în comă
Scapă-l pe fratele mai mic de oxicodonă
Dă Doamne să nu o înlocuiască cu metadonă
Că am nevoie de el fresh și sănătos și în formă
Bulangiii și-au luat nasu' la purtare ca pe cox
Vezi pe unde mergi pe stradă și nu îmi vorbi de box
Știi câte se-ntâmplă, să nu sfârșești cumva in a box
Știi că-n Bucureștiu' ăsta, servim beef-u' on the rocks
Țara-n care fraierii zic "gang-gang" că e la modă
Ai noștri sunt pe Rahova for real, nu în uniformă
Ai văzut că gangstăreala-n pârnaie ți-o dă cu greață
Când te-ai trezit dimineață cu două-trei puli pe față
N-ai nicio lamă, zdreanțo, ai doar lame vibes
Ți-o dau în english, zdreanțo, am doar gang ties
Ești mic rău, puiule și te strig Popeye's
Îți dau la muie cu un flow care-i mult prea nice
Mă bat cu toată industria fiindcă nu-mi fac față
Nu m-am certat vreodată pentru bani sau pentru o zdreanță
Nu m-am certat cu vreunu' cu coloană, toți sunt pizde
Toți se dau făptași, cum de niciunu' nu mă prinde?
În ghilimele de rigoare, cine să m-omoare?
În loc să-mi aduceți o floare, mai bine fumez o floare
Un mugur mare care mă bubuie și apreciez
Tot ce-am clădit și cum urmează să vă și mierlesc
Mă duc în sicriu înainte să fug de un raton
Mă duc la pârnaie înainte s-ajung un sifon
Mă trage-n jos ceva o dată la ani, asta-i viața
Da-mi revin întruna, pe când tu ți-ai pierdut speranța
Ți-ai pierdut zdreanța, direcția în viață și balanța
Și ești sărac lipit că nu poți plăti cu mătreața
Te duci în morții tăi cum mă duc singur prin Constanța
Și tot nu ți-am văzut fața pe niciunde-mi sparg io gheața
E nevoie ca toți haterii mei să stea într-o brigadă
Ca să scot pula și să mă piș pe ei, toți, la grămadă
Știi că toți cântă de stradă, prea curând n-o să se vadă
Ca filmarea cu Ion bătut și lăchit că-i protejată
Nu mă refer la vreo taxă, zic de mieunat sub masă
Bătut de față cu fratele, sau ce ți-o fi, nevastă
Ți-am zis că ești târfă proastă și-atunci când erai de-acord
Până la prima prăjeală nouă cu legale-n bord
Stai, stai, stai, stai
Stai că-mi bag pula-n morții lor la grămadă
Spuneți-mi pe cât faceți pariu?
Că pe rând îi prind și tot pe rând, și le scriu
Aduc beef-u' timpuriu ce bagă sclavii în sicriu
Îl înghesui lângă ta-su' chiar dacă e viu
Român spurcat aka îți dau la muie
Îți rupi gâtu' în pulă ca fatalitate, true, yeah
Toți dau din gură până când se-ngroașă gluma
Zic că nu-s pulă, am pulă pentru toată lumea
Un amic, prieten c-un dușman, e un dușman pervers (Să mor)
Mă duc la pușcărie dacă zic ce-i fac, pe vers
Dacă-l las lat în scară, îmi dau un xanny pentru stres
Și-a doua zi, tot în cartierul lui mai ies
La înălțime (Ayy), tot nu văd unu' mai sclav decât tine (Niciunu)
O să fugi de durere fix ca după opioide (Ayy, ayy)
O pizdă sexy stă, MâGâCapră pentru mine
Atâția bani, trăiesc în orice luni ca într-o vineri
Alo, stai așa, mă sună golani (Prr)
Pe unde mănânc io, tu nici de parcare n-ai bani (Haha)
Tot suferiți de dealereală și de smardoială (Ce mă?)
Până vă prindem pe-afară și vă lovim de stradă
Shoutout tata că-i în viață și-i prezent (Ayy)
Posibil să vin cu el la bună-ta în apartament
Nu știu dac-ai fost atent, da' încercam să stau chill
Și acum o să-ți arăt ce pot face banii de un kil (Yeah)
Am atâția dușmani că nu merită menționați (Ah, ah)
Merită doar lăchiți, filmați și după, șantajați (Aha)
Sunteți niște lăutari, dar pe piesă vă lăudați
Știți că nu faceți față la din ăștia adevărați
Oricine se ia cu mine o să-și pună pofta-n cui
Și automat îmi bag pula-n morții morților lui
Eram cel mai pacifist, da' bulangiii au luat-o invers
Când o să-mi bag pula-n tine, o să fie intens
Writer(s): Stefan Avram Cherescu
- AZLyrics
- N
- NANE Lyrics
You May Also Like
Oscar - "Asumă-Ți" Am știut întotdeauna c-o să ajung cineva
Face cât toate de odată
Mă iubește ca o soție, mă fute ca o amantă
Se minte întodeauna că e ultima dată
Mai dau o dată pleacă la gagică-su crăcănată
Uneori...
Aerozen & Oscar - "SEMANTICA" Ye, ye, ye
După ce faci bani, problemele sunt matematică
Toți își doresc să aibă succes, da' nici nu-l caută
În teorie-s cei mai buni, da' nici nu practică
Abordare tactică, multe-s de semantică
Am...
RAVA - "Haita" Ss
Ye, ye, ye, ye, ye
Bă!
Ye, fac bani în haită (Brra)
Am o brigadă, tâlhărim și contrabandă (Prr)
Fac bani în haită (Prr)
Fac bani în haită (Prr)
Am o brigadă, tâlhărim și contrabandă (Bă)
Grijă...
Alina Eremia & Oscar - "Umeri De Piatră" Îmbrățișați cu inimi de piatră
Simt când te sărut că scoți mai rău tot ce e mai rău din mine
Suntem bolnavi nu cred că ne mai facem bine
Atunci când scuzele nu se mai iartă
Nu vreau să aud, să aud,...
Ian - "Bubu" Yeah
Yeah
Yeah
Yeah
Yeah, yeah
Scuze bubu, știi c-am treaba-s pe la lucru
Coperta neagră, logo, v-am dat în cap cu YouTube-u'
Sânt greu de găsit, nici eu nu știu pe unde umblu
Ai căzut pe gheață,...