Текст пісні "MINOR (МІНОР)"
NASTEISHA & INSOMNIA Lyrics
"MINOR (МІНОР)"
Знову наступати на ті граблі
Було важко, стало похуй
Давай з нуля
Людей не міняє твоя поведінка
Вони як були, залишаться тими
Хто тобі друг, хто просто добрий
Хто просто добрий
Я не стану для тебе рятувальним кругом, кругом
Краще буду я з цим сумом, сумом
Ця зграя мене не манить
Та твiй трепiт не цiкавить
Голову вниз i напряму
Я направляю свою булаву (О, о)
Тихо, мінор на нуль
Тихо, ти не кричи
Бачу в очах твоїх біль
Прошу, ти припини
Прошу тебе, припини
Себе не вини:
У війні винуваті вони
Ти себе не вини:
У війні винуваті вони
Вони, вони, вони, вони
Знову наступати на ті граблі
Було важко, стало похуй
Давай з нуля
Людей не міняє твоя поведінка
Вони як були, залишаться тими
Хто тобі друг, хто просто добрий
Хто просто добрий
Наша історія - як до і після
Біле чи чорне - яка різниця?
Настрій мінорний - моя в'язниця
Забере мене в суворе життя
Люди обманюють, щоби було добре
Хочеш бути добрим, навчись буть хоробрим
Доказуй слово ділом, доказуй слово ділом
Слово за словом, я тобі не вірю
Направо-наліво моє почуття
Давай голосніше, щоб всі нас почули
Що рана на рану і нове життя
Пройшла кілометри розбитих доріг
В очах моїх темно. Де мій оберіг?
Включаю без звуку. Напевно, кінець
Напевно, кінець (Я за світами знову!)
Ти плачеш, бо мене нема
Знову шукатимеш в чужих очах
Знову наступати на ті граблі
Було важко, стало похуй
Давай з нуля
Людей не міняє твоя поведінка
Вони як були, залишаться тими
Хто тобі друг, хто просто добрий
Хто просто добрий
- AZLyrics
- N
- NASTEISHA Lyrics
You May Also Like
Massaka - "Cehennemin Dibi" Keskin balta bize tılsım
Senin korktuğun şey benim hırsım
Son şeyin vardı o da kızlığın
Çok iğrenç benim kısmım (bro, haha)
Evet kızdım kafa siktin sesi kıstım (ah)
Ama sorun yok zaten acıkmıştım...
Semicenk & Doğu Swag - "Küle Dönmüşsün" (Büken)
Gözüm her şeyi görmüşsün yine
Umutlarını gömmüşsün dibe
Gönül söyle, derdin ne ben'le?
Tutuşup küle dönmüşsün
Gözüm her şeyi görmüşsün yine
Umutlarını gömmüşsün dibe
Gönül söyle, derdin ne...
Gio Pika (Гио Пика) - "Буйно Голова" Здесь рулит буйно голова, буйно голова
Здесь главный буйно голова
Сыктывкар Underground, брат
С одной головы вся седина
Весь пух и прах — всё с одного ребра
И одна сатана, а в глазах бела пелена
Да...
BLOK3 - "Patlat" (D-D-DEMO)
(A-A-ALO WAXY)
(W-WYLDREN)
Ye-Ye-Yenisini patlat patlat çek
Ama şaşırma tekrar tekrar ye
Değerim üstte fersah fersah gez
Zaman geçer tik-tak headshot bang
Çok konuşuyor boş konuşma lale...
UZI - "ZOR" (Segah)
Kendim için değil ailem için iyiyim
Daha makineyim tamamen çeliğim
Gönder mesajını tamam inceleyim
Bebek artık kızacak yengeniz yok daha da free'yim hadi
Tut elimi gel yüreğimiz çok soğuk...