Текст пісні "За Стінами"
NICHKA & askwhen Lyrics
"За Стінами"
Не забувай все, що було за стінами
Як обіцяли, що будем постійно ми
Поміж свічками горіли обіймами
За стінами, повільно ми
Не забувай все, що було за стінами
Як обіцяли, що будем постійно ми
Поміж свічками горіли обіймами
За стінами, повільно ми
Знову і знову я
Малюю на вікнах
І скільки ще правил, і скільки ще слів
Заховано було у стінах
Розгублені очі
Що вірили сліпо
Я так би хотів повернути ті руки
Що гріли тепліше за літо
Не забувай все, що було за стінами
Як обіцяли, що будем постійно ми
Поміж свічками горіли обіймами
За стінами, повільно ми
Не забувай все, що було за стінами
Як обіцяли, що будем постійно ми
Поміж свічками горіли обіймами
За стінами, повільно ми
Сірі кімнати
Залиті не світлом
Без тебе так темно, так пусто, так тісно
Без тебе нема куди дітись
Мені б лиш до тебе
Три кроки не сміло
Свічки мерехтіли, а я так хотіла
До тебе одного хотіла
Не забувай все, що було за стінами
Як обіцяли, що будем постійно ми
Поміж свічками горіли обіймами
За стінами, повільно ми
Не забувай все, що було за стінами
Як обіцяли, що будем постійно ми
Поміж свічками горіли обіймами
За стінами, повільно ми
- AZLyrics
- N
- NICHKA Lyrics
You May Also Like
SKYLERR - "Колишніми" А ти не дзвони мені ночами літніми
Сльозами гіркими, ми стали колишніми
А ти не дзвони мені ночами літніми
Та може ще восени зустрінемось іншими ми
Літній вечір і я наче не одна
Але така самотня і...
KOLA - "Бути Простим" Ми такі молоді
По коліно в воді
Ти несеш на руках
Я кажу, не впади
Нас шукали батьки
В кармані дірки
Було так безтурботно
Хоч робили помилки
Час між пальців вода
Але я не віддам
Ті спогади я навіть...
Ostrovskyi & MAYOROVA - "Твої Тату" Оууу, які твої прохання - облиш!
То ти є янгол - коли?
Дотліє дим і знову ми у вогні
Закутані у вологій ковдрі
Почуття - це не моя вина
Втрачаю хист і мову
Розриваєш ти мене
Нема мені покою
Залиш...
alyona alyona, KOLA & Jerry Heil - "Щедра Ніч" Хай як холодно було тогоріч
І каміном стала духова піч
О дванадцятій в цю ніч
Миру просить кожен з нас
Хай як холодно було тогоріч
Нас зігріють, наче ковдрою, звичаї
І у Щедру темну ніч
Будь же...
MBreeze - "Кіно" Здається, наче хтось нас знімає
Життя останнім часом – кіно
Для мене, мабуть, ролі немає
А може головний я герой
І досі я не зміг зрозуміти
Чи мені до вподоби воно
Якби його міг передивитись
Залишив...