"Demo" tekst piosenki

Olszakumpel & clearmind Lyrics

"Demo"

Każdy mój kawałek tworzyły me oczy i ręce, spisując prawdę tu w każdej literce
Nie ująłbym nic, nie dodał nic więcej, nigdy nie pytaj mnie o pełną wersję

Bo wszystkie moje tracki stworzyło też serce, nie skłamałem w nich, w żadnej literce (nie!)
Nie ująłbym nic i nie dodał więcej (nic!)
Więc nigdy nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj
Nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj mnie o pełną wersję
Bo wszystkie moje tracki stworzyło me serce, nie skłamałem w nich, w żadnej literce (nie!)
Nie ująłbym nic i nie dodał więcej (nic!)
Więc nigdy nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj
Nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj mnie o pełną wersję

Omijam idoli twych, tak jak kałuże, bo leją tę wodę tak jak chmury z deszczem
Ja to ta cisza, rokująca burze, zobaczysz jak jebnie
Szybko i konkretnie, zupełnie jak dobry zawodnik wagi półśredniej
Krótko, ale z sensem, podobnie jak z seksem, dłużej nie zawsze oznacza tu lepiej (nie!)
Będę rzucał mięsem, będę, taki, kurwa, jestem
I się nie zmienię, bo nie chcę, nie chcę, nie mam parcia na kreskę, nie mam parcia na ESKĘ (ej!)
Ale chciałbym mieć S'kę, Merca kupioną za forsę robioną na wersach
Lecz jeśli to nie da mi szczęścia, to już czuję się jak zwycięzca, bo

Bo wszystkie moje tracki stworzyło też serce, nie skłamałem w nich, w żadnej literce (nie!)
Nie ująłbym nic i nie dodał więcej (nic!)
Więc nigdy nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj
Nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj mnie o pełną wersję
Bo wszystkie moje tracki stworzyło me serce, nie skłamałem w nich, w żadnej literce
Nie ująłbym nic i nie dodał więcej
Więc nigdy nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj
Nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj, nie pytaj mnie o pełną wersję

Dwuletni braciak mojego kamrata, od startu walczący o życie jak lew
Otrzymał od lekarzy, wyrok dwa lata, nadzieja płonie jak biblijny krzew
On nigdy nie zazna pełnej wersji świata, ty dalej narzekasz, że ekran ci pękł
Ja odczuwam gniew i chcę mi się płakać, bo nie mogę więcej niż przelanie łez


Writer(s): Krystian Olszewski, Mateusz Zezala
You May Also Like
Oki & Magiera - "77747" Ja pierdole, ale dawno nie nawijałem, 47 Zgaduje, że dawno nie pisałem numeru 7-7-7 jest w peselu, drogie butle Tonę, tonę w przeznaczeniu 47 mam na przedramieniu Nie wiem co robiłem ten rok Mój...
Guzior - "KUSHKOMA" Palę blanta, senny jestem - kushkoma Pierdolę ciśnienie, co zgniata łeb jak puszkomat Dom to mój azyl, a najważniejsze - to łóżko mam I jestem bykiem, więc gdy mały metraż - duszno nam Hej,...
chillwagon - "ziarnko do ziarnka" Lokomotyw targa jeden wagon pełny baku Drugi pełny braku, mam trochę w łapu Trzeci pełny trapu, płynie nie zatopisz statku Gram koncert w Spodku, za kilka ładnych Władków Do mej bluzy mam przyszyte...
Sarius - "Złość" Lufa, lufa, lufa, lufa, lufa przy skroni Pół kilo koki, puścił parę z mordy Lewy hajs na dłoni, spójrz prawdzie w oczy Jak wyjdziesz na bloki cię wykurwią na Jowisz, cię zajebią za skoki Obsrani...
Szpaku - "#Hot16Challenge2" Za wszystkie krzywdy sam przeproszę Boga One kuszą jak zło-o, biały towar Różowa Pantera, jara je ból, one nie chcą dżentelmena Za wszystkie krzywdy sam przeproszę Boga One kuszą jak zło-o, biały...