Текст пісні "Літній Час"
"Літній Час"
Шось не пишуться пісні для супермаркетів про байрактари
Мені здається, Кашляючий Ед мене вдарить
Він іноді повертає кермо ровера на зустрічну
Шоб я з його вуст почув - я живий
Голосом Петра Моставчука, та це вже ліпше, ніж
У вишиванці Аліна Паш - я пхаю глибше ніж
В рану, шо не заживе після внуків мого сина
Моя хата з краю сьогодні вже не красива
Ракета стирчить зі стелі - то моя нова люстра
Бог живе чи він помер? Ну скажи шось, Заратустра
Зараз в Тустань під Скріптоніта, йобни водки з перцем
Твої в'єтнамки на пляжі натерли гірше берців
Літом війна триває теж, горе не минулось
Людина пішла від мавпи, але згодом повернулась
Я так само боюсь заслинитись перед бананом
Бо мені добре буде, лиш коли москалям погано
Поки не пізно, ліпше вирвати декілька зубів
Бажаєш смерті москалю? Тоді їбаш його в собі
Не дякуй за мову, заради предків на Соловках
30 років за мітлою, а в роті - присмак совка
Який не перебив, на жаль, такий солодкий Стіморол
Ти лезо маєш? Пригадай, ми читали з Ігором
Ріж пожовкле покривало - свою меншовартість
Бо їм вже "надо свалівать", а нам - вже повертатись
До свідомості, бо ми шось дуже довго пролежали
З пораненням, наші діти вже співають Гімн Держави
Тож не смій казати, шо при Кучмі було добре, пацик
Або можеш повторити це при матері Гонгадзе
Моє серце нагадує велику гематому
Нині помираю, але воскресаю день по тому
Все таке непотрібне, коли бачиш Кременчук
Мені шкода, шо нині ше не кожен вибух цей почув
- AZLyrics
- P
- palindrom (паліндром) Lyrics
You May Also Like
Mistmorn - ":/" Чи є тут сенс?
Все що я розповів тобі ти забудеш десь через день або два, або три
Бо я лише тут для того щоб від нудьги врятувати тебе
Ну, а потім піти
Час мине і я знову почую ті ж питання і...
SadSvit - "Молодість" Дешеве пиво на Надії
Гріло душу наче багаття
І так круто, що ще молоді ми
Візьми с собою це плаття
Пам'ятаю дивне то фото
Що зробили біля під'їзду
То була, напевно, субота
Схоже, точно сходжу я з...
Саша Чемеров & Boombox (Бумбокс) - "Любила" Любила...
Любила...
Любила...
Країна сліз, країна мрій
Не вмерла ще і я живий
І є надія на тепло
І світло
Країна снів, країна слів
Тебе люблю я і любив
Чи ти так само і мене
Любила
Кров на вустах...
SadSvit - "Танці" Я хотів твої долоні на танець повільний
Я знову запізнився, я знову запізнився
Музика лиш грає в фоні, в мені ритм винний
Я знову напився, я знову напився Танцями я знову п'яний
Сонце мляве й день...
alyona alyona & Fatbelly - "Rayon" Хай вони говорять
Поміж нами — менше слів і більше драми
Хай залижуть наші травми ці розкішні язики
Так ми прямо ніби танки за свої ідеї
Там де по рецепту верде тантум заливають старики
Кажуть...