"Gasolina" tekst piosenki
"Gasolina"
Prrr, ej, yea, yea, yea, yea, yea, yea
Nikt nie robi tu tego jak ja
Zysk się mnoży i cash robi kap-kap
Bejbe, mi wchodzi na łeb, jak tamta
Jak to robię, to robię to w klapkach
U mnie w mieście, wiedzą kim jestem
Pies mnie widzi, to wrzucam na bęben
Zawsze chciałem mieć czarną BM'kę
Mam już dwie, teraz pora na Bentley (Prrr)
Ona pyta mnie: "Czy jestem wolny?"
Choć się nie spieszę, nie chcę gadać z nią
Ale mam ziomala, co jest OG
I nie dawno wyszedł, jak chodzi o to
Dzień po dniu i tak leci to życie
A ja tylko widzę się, wyżej co rok
I jak dalej to pójdzie, jak idzie
To nabiję guza o sam nieboskłon
Ajajajaj, daj mi ten sos
Jako młody chłopak, miałem wizję
A teraz na jave zamieniłem ją
Ajajajaj, która to noc?
Gdy go robię, wydaję i robię, wydaję i robię, wydaję i robię i
Ajajajaj, daj mi ten sos
Jako młody chłopak, miałem wizję
A teraz na jave zamieniłem ją
Ajajajaj, która to noc?
Kiedy rozmyślam i napełniam szkło, ej
Ja mam patent, wiem tu i co ja
Żaden raper, weź mów mi na Pan
W szafie pasek mam od Louis V
Nie zakładam go, zakładam wysoki stan
Nie chcę być pusty, jak przydrożny bar
Mam paru kumpli, co dobrze ich znam
Ciężki charakter, wiem, ile co tu jest warte
I wiem że zapewne mnie stać
Znak zodiaku, to u mnie byk, także, siodło nie bardzo pasuje
Ona chciałaby mnie na smycz
A ja na smycz nie chcę w ogóle
Co na jutro mam, zrobię dziś
Sam poprzeczkę podnoszę w górę
Bo mi szczęścia nie daję zysk
Ale to że żyje, jak lubię
Ajajajaj, daj mi ten sos
Jako młody chłopak, miałem wizję
A teraz na jave zamieniłem ją
Ajajajaj, która to noc?
Gdy go robię, wydaję i robię, wydaję i robię, wydaję i robię i
Ajajajaj, daj mi ten sos
Jako młody chłopak, miałem wizję
A teraz na jave zamieniłem ją
Ajajajaj, która to noc?
Kiedy rozmyślam i napełniam szkło, ej
- AZLyrics
- R
- ReTo Lyrics
You May Also Like
Miyo & Tymek - "Będzie Lepiej" Budzi mnie poranek za oknem
Budzi mnie poranek – to słońce
Wychodzę do ludzi – to mądre
Wychodzę na plus - mówią: "Takiemu to dobrze!"
Budzi mnie poranek za oknem
Budzi mnie poranek – to słońce...
Fukaj & charlie moncler - "NOCĄ PT.1" Nie mogę zasnąć, lampy oświetlają szosy
Sam nie wiem co zrobię, wziąłem paszport, jakieś drobne i paczkę fajek na potem
Które spalę w samochodzie
Szukając za oknem wzrokiem mojej twarzy i rozmytych...
Alan - "Rewolucja Patologiczna" Młody, gniewny i pachnący twoim najlepszym zapachem
Chce mieć siano na te szmaty, nie siano na twoją szmatę
Robię przejebane linie, na bicie kartą na spodku
Ja to tygrys mała dziwko, nie próbuj mi...
Przyłu - "Usta" Kruszę do herbaty lód
Muszę, bo zanim ostygnie wykonuję ruch
Moją muzę wzięło za lep całe stado much
Złapałem się za łeb gdy poznałem ciebie i twój mózg
Liczę zawsze na ciebie jak Rumikub
Na tym...